Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

До уваги присяжних!!!

E-mail Печать PDF

 

До уваги присяжних!!!

Щодо подання електронних декларацій присяжними

 

Острозька районна рада нагадує про необхідність подання присяжними до 1 квітня 2020 року електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік.

Згідно підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб'єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді).

Тому,  присяжні  також зобов’язані подати електронну декларацію на офіційному веб-сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua/).

На офіційному веб-сайті НАЗК є роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", за посиланням https://nazk.gov.ua/uk/departament.

         Для заповнення декларації присяжним необхідно, завчасно отримати електронно-цифровий  підпис.

Звертаємо увагу на те, що порушення вимог фінансового контролю, неподання чи несвоєчасне подання декларацій або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.


 

Обновлено 05.03.2020 09:14
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

E-mail Печать PDF

ПОВІДОМЛЕННЯ

                Відповідно до ст. 24 Основ законодавства України про охорону здоров’я, п.7 Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1077 (зі змінами), рішення районної ради від 24 жовтня 2019 року №502 «Про звіт головного лікаря КНП «Острозька центральна районна лікарня» Острозької районної ради Рівненської області» Острозька районна рада повідомляє про намір утворити при комунальному некомерційному підприємстві «Острозька центральна районна лікарня» спостережну раду. 

Спостережна рада створюється з метою сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я. Вона розглядає питання щодо дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення закладом охорони здоров’я, фінансово-господарської діяльності закладу, вносить пропозиції керівнику закладу з питань діяльності закладу охорони здоров’я, покращення якості забезпечення населення медичним обслуговуванням, дотримання прав та забезпечення безпеки пецієнтів.

Спостережна рада складається з представників:

-              власника (Острозької районної ради) або уповноваженого нею органу управління – 1 особа;

-              структурного підрозділу з питань захисту населення Острозької райдержадміністрації – 1-2 особи;

-              депутатів Острозької районної ради (за згодою) – 1-2 особи;

-              представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та (або) у сфері запобігання корупції (за згодою) – по одному представнику.

Повідомляємо, що рішенням шостого Апеляційного адміністративного суду визнано протиправним та скасовано п.6 Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я,  затверджений постановою  КМ України від 27 грудня 2017 року №1077 стосовно вимог до члена спостережної ради.

                Пропозиції від депутатів, громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я щодо включення до складу спостережної ради свого представника подаються районній раді в письмовому вигляді протягом 10 робочих днів з дати розміщення зазначеного повідомлення на офіційному веб-сайті районної ради.     

 

Про скликання тридцять восьмої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26.02.2020                                                                                                      №08

 

Про скликання тридцять восьмої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

До уваги громадськості

E-mail Печать PDF

До уваги громадськості

ПОВІДОМЛЕННЯ

повторно

         Відповідно до ст. 24 Основ законодавства України про охорону здоров’я, п.7 Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1077 (зі змінами), рішення районної ради від 24 жовтня 2019 року №502 «Про звіт головного лікаря КНП «Острозька центральна районна лікарня» Острозької районної ради Рівненської області» Острозька районна рада повідомляє повторно про намір утворити при комунальному некомерційному підприємстві «Острозька центральна районна лікарня» спостережну раду. 

Спостережна рада створюється з метою сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я. Вона розглядає питання щодо дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення закладом охорони здоров’я, фінансово-господарської діяльності закладу, вносить пропозиції керівнику закладу з питань діяльності закладу охорони здоров’я, покращення якості забезпечення населення медичним обслуговуванням, дотримання прав та забезпечення безпеки пецієнтів.

До складу спостережної ради в обов’язковому порядку включаються:

-        власника (Острозької районної ради) або уповноваженого нею органу управління – 1 особа;

-        структурного підрозділу з питань захисту населення Острозької райдержадміністрації – 1-2 особи;

-        представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та (або) у сфері запобігання корупції (за згодою) – по одному представнику.

Вимоги до члена спостережної ради:

-        бездоганна ділова репутація;

-        відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;

-        вища освіта;

-        наявність професійних знань, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;

-        відсутність непогашеної судимості.

         Пропозиції від громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я щодо включення до складу спостережної ради свого представника подаються районній раді в письмовому вигляді протягом 10 робочих днів з дати розміщення зазначеного повідомлення на офіційному веб-сайті районної ради.     

 

Обновлено 10.01.2020 08:02
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

E-mail Печать PDF

ПОВІДОМЛЕННЯ

До уваги депутатів Острозької районної ради, посадових осіб місцевого самоврядування, а також юридичних осіб публічного права

 

Острозька районна рада повідомляє, що з 01.01.2020 розпочався черговий етап подання щорічних електронних декларацій за 2019 рік. Відповідно до ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування, посадові особи юридичних осіб публічного права є суб’єктами, на які поширюється дія зазначеного закону. Відповідно до ч. 1 ст. 45 Закону зазначені особи зобов’язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Також ще раз, звертаємо Вашу увагу на те, що 18.10.2019 набрав чинності Закон України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», яким вносяться зміни до Закону України «Про запобігання корупції».

 Нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua/ у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із роз’ясненнями щодо заповнення декларацій, відповідями на поширені питання при роботі з Реєстром та іншими матеріалами з питань електронного декларування.

Просимо Вас, завчасно перевіряти термін дії та працездатність Вашого ЕЦП для роботи з Реєстром.

 

 

03 січня 2020 року                                                               Олена БОНДАР

 

 


Страница 4 из 22

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru