Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

Про втрату чинності розпорядження голови районної ради від 09 жовтня 2019 року №44 «Про скликання тридцять п’ятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання»

E-mail Печать PDF

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

11.10.2019                                                                                                          №45

 

Про втрату чинності розпорядження голови

районної ради від 09 жовтня 2019 року №44

«Про скликання тридцять п’ятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання»

 

На підставі ч.12 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.       Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови Острозької районної ради від 09 жовтня 2019 року №44 «Про скликання тридцять п’ятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання».

 

2.       Розпорядження голови районної ради від 02 жовтня 2019 року №41 «Про скликання тридцять п’ятої сесії сьомого скликання» залишити без змін.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                                       Валентина СТРІЛЕЦЬКА

 

 

 

 

Про скликання тридцять п’ятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

09.10.2019                                                                                                          №44

 

Про скликання тридцять п’ятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до ч. 5, 7, 10 ст. 46 та п.1, 2 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію однієї третини депутатів від загального складу Острозької районної ради

 

1.                Скликати тридцять п’яту сесію Острозької районної ради сьомого скликання 11 жовтня 2019 року о 10 год. 00 хв. в адмінприміщенні районної ради.

 

2.        На розгляд сесії винести питання:

2.1.         Про затвердження порядку денного тридцять п’ятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання.

Доповідає: Стрілецька В.В., голова Острозької районної ради.

 

2.2.         Про звернення Острозької районної ради до Президента України щодо непогодження так званої «формули Штайнмайєра».

Доповідає: Шевчук О.Б., голова фракції ВО «Свобода».

 

2.3.         Різне.

 

Подробнее...
 

Про скликання тридцять п’ятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

07.10.2019                                                                                                          № 42

 

Про скликання тридцять п’ятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

Про скликання тридцять п’ятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

02.10.2019                                                                                                          41

 

Про скликання тридцять п’ятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

Відновлення здоров’я застрахованих осіб – важливий напрямок діяльності Фонду соціального страхування України

E-mail Печать PDF

 

Відновлення здоров’я застрахованих осіб – важливий напрямок діяльності Фонду соціального страхування України

 

Одним із важливих напрямків роботи Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) є забезпечення за рахунок коштів Фонду послугами з медичної реабілітації застрахованих осіб після перенесених захворювань та травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Мова йде про повну 100 відсоткову оплату реабілітаційного лікування застрахованих осіб та членів їх сімей в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.

Направлення на реабілітаційне лікування, що надається безоплатно для застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду, здійснюють заклади охорони здоров’я, де наявні стаціонарні відділення відповідного профілю.

Правом на відновлення здоров’я за рахунок коштів Фонду може скористатись кожна застрахована особа (яка сплачує та/або за яку сплачується єдиний соціальний внесок), яка перебуває на стаціонарному лікуванні певного профілю. Підтвердженням потреби подальшого лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу є висновок лікарсько-консультативної комісії закладу, де застрахована особа перебуває на стаціонарному лікуванні.

Застрахована особа має право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідно до показань. На даний час, в розпорядженні застрахованих осіб за наявності медичних показань, налічується понад 50 санаторно-курортних закладів,  інформація щодо яких оприлюднена на офіційному сайті Фонду.  Тривалість відновлювального лікування залежить від медичних показань та може тривати до 24 днів. За такою спрощеною процедурою можна відновити здоров’я, зокрема після перенесеного інсульту, інфаркту міокарда, операцій на опорно-руховому апараті, серці, у разі під гострого періоду опіків, захворювань легень.

Крім того, на час проходження реабілітації застрахованій особі  видається листок непрацездатності, який фінансується Фондом з першого дня тимчасової непрацездатності до закінчення курсу лікування з метою компенсації втраченого заробітку.

За І півріччя 2019 року, шляхом укладання тристоронніх договорів на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах, де сторонами договору є застрахована особа, Фонд і санаторно-курортний заклад, було забезпечено 369 осіб реабілітаційними послугами.

            Таке адресне забезпечення застрахованих осіб передбачає підвищення якості надання послуг та збільшення кількості осіб, які зможуть відновити здоров’я за рахунок коштів Фонду, не витрачати при цьому власних коштів ні за отримання медичного висновку, ні за отримання реабілітаційних послуг в санаторно-курортному закладі відповідно до профілю, за яким особа направлена в санаторно-курортний заклад.

        За більш детальною інформацією стосовно профілів медичної реабілітації та порядку направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування, прохання звертатись до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області та його відділень на місцях за адресами та телефонами, що вказані на сайті Фонду.

Сила духу

 

Одним із шляхів толерантності, рівності та взаємоповаги до інвалідів є спорт. Адже саме завдяки спортивним іграм люди з обмеженими можливостями можуть почуватись на рівних з іншими людьми. Стереотипи, які складались роками, що поняття «інвалід», «фізична активність», а тим більше «спорт» несумісні, були уже в сьоме розвіяні на регіональних відбіркових змаганнях Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», що пройшли  1 серпня 2019 року на базі КЗ «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт». Всі вкотрий раз переконались , що на цих змаганнях не міряються  силою за олімпійським принципом:  швидше, вище, сильніше, а міряються силою духу та мужністю. А це мірило – понад усі спортивні звитяги!

Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості. Саме тому  наші учасники  спартакіади повні оптимізму та бадьорості, вони надихають своїм прикладом та слугують своєрідним дороговказом усім тим, хто зневірився, хто втратив надію на одужання, надію на відродження сили духу. Це Недоводієва Л.О., Андрощук А.В., Столяр А.М., Нагулко О.О., Чумбарський О.Б., Науменко С.І., Борисюк О.Б., серед них, більшість – учасники спартакіади від самого початку її проведення, які продемонстрували свій особистісний ріст незважаючи на вік.  Так, приміром, Столяр А.М. враховуючи пережите і те, що був на змаганнях найстаршим учасником в свої 63 роки, допомагає бути сильним попри обставини, бути прикладом для наслідування.

Коли бачиш очі цих мужніх людей, відчуваєш їх енергетику, розумієш, що знаходишся на  вірному шляху і несеш відповідальність за долі сотень потерпілих на виробництві, якими опікується Фонд. Їх життя, це взірець, який не дає  найменшого шансу на сумніви чи апатію.

Здолбунівське відділення висловлює сердечну подяку нашим учасникам спортивних баталій, людям з великою вірою у власні сили.

 

 

Завідувач сектору страхових виплат та

матеріального забезпечення

Здолбунівського відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального

страхування України у Рівненській області                                  Прокопчук Л.М.


 

 


Страница 6 из 22

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru