Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

Відновлення здоров’я застрахованих осіб – важливий напрямок діяльності Фонду соціального страхування України

E-mail Печать PDF

 

Відновлення здоров’я застрахованих осіб – важливий напрямок діяльності Фонду соціального страхування України

 

Одним із важливих напрямків роботи Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) є забезпечення за рахунок коштів Фонду послугами з медичної реабілітації застрахованих осіб після перенесених захворювань та травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Мова йде про повну 100 відсоткову оплату реабілітаційного лікування застрахованих осіб та членів їх сімей в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.

Направлення на реабілітаційне лікування, що надається безоплатно для застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду, здійснюють заклади охорони здоров’я, де наявні стаціонарні відділення відповідного профілю.

Правом на відновлення здоров’я за рахунок коштів Фонду може скористатись кожна застрахована особа (яка сплачує та/або за яку сплачується єдиний соціальний внесок), яка перебуває на стаціонарному лікуванні певного профілю. Підтвердженням потреби подальшого лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу є висновок лікарсько-консультативної комісії закладу, де застрахована особа перебуває на стаціонарному лікуванні.

Застрахована особа має право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідно до показань. На даний час, в розпорядженні застрахованих осіб за наявності медичних показань, налічується понад 50 санаторно-курортних закладів,  інформація щодо яких оприлюднена на офіційному сайті Фонду.  Тривалість відновлювального лікування залежить від медичних показань та може тривати до 24 днів. За такою спрощеною процедурою можна відновити здоров’я, зокрема після перенесеного інсульту, інфаркту міокарда, операцій на опорно-руховому апараті, серці, у разі під гострого періоду опіків, захворювань легень.

Крім того, на час проходження реабілітації застрахованій особі  видається листок непрацездатності, який фінансується Фондом з першого дня тимчасової непрацездатності до закінчення курсу лікування з метою компенсації втраченого заробітку.

За І півріччя 2019 року, шляхом укладання тристоронніх договорів на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах, де сторонами договору є застрахована особа, Фонд і санаторно-курортний заклад, було забезпечено 369 осіб реабілітаційними послугами.

            Таке адресне забезпечення застрахованих осіб передбачає підвищення якості надання послуг та збільшення кількості осіб, які зможуть відновити здоров’я за рахунок коштів Фонду, не витрачати при цьому власних коштів ні за отримання медичного висновку, ні за отримання реабілітаційних послуг в санаторно-курортному закладі відповідно до профілю, за яким особа направлена в санаторно-курортний заклад.

        За більш детальною інформацією стосовно профілів медичної реабілітації та порядку направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування, прохання звертатись до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області та його відділень на місцях за адресами та телефонами, що вказані на сайті Фонду.

Сила духу

 

Одним із шляхів толерантності, рівності та взаємоповаги до інвалідів є спорт. Адже саме завдяки спортивним іграм люди з обмеженими можливостями можуть почуватись на рівних з іншими людьми. Стереотипи, які складались роками, що поняття «інвалід», «фізична активність», а тим більше «спорт» несумісні, були уже в сьоме розвіяні на регіональних відбіркових змаганнях Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», що пройшли  1 серпня 2019 року на базі КЗ «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт». Всі вкотрий раз переконались , що на цих змаганнях не міряються  силою за олімпійським принципом:  швидше, вище, сильніше, а міряються силою духу та мужністю. А це мірило – понад усі спортивні звитяги!

Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості. Саме тому  наші учасники  спартакіади повні оптимізму та бадьорості, вони надихають своїм прикладом та слугують своєрідним дороговказом усім тим, хто зневірився, хто втратив надію на одужання, надію на відродження сили духу. Це Недоводієва Л.О., Андрощук А.В., Столяр А.М., Нагулко О.О., Чумбарський О.Б., Науменко С.І., Борисюк О.Б., серед них, більшість – учасники спартакіади від самого початку її проведення, які продемонстрували свій особистісний ріст незважаючи на вік.  Так, приміром, Столяр А.М. враховуючи пережите і те, що був на змаганнях найстаршим учасником в свої 63 роки, допомагає бути сильним попри обставини, бути прикладом для наслідування.

Коли бачиш очі цих мужніх людей, відчуваєш їх енергетику, розумієш, що знаходишся на  вірному шляху і несеш відповідальність за долі сотень потерпілих на виробництві, якими опікується Фонд. Їх життя, це взірець, який не дає  найменшого шансу на сумніви чи апатію.

Здолбунівське відділення висловлює сердечну подяку нашим учасникам спортивних баталій, людям з великою вірою у власні сили.

 

 

Завідувач сектору страхових виплат та

матеріального забезпечення

Здолбунівського відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального

страхування України у Рівненській області                                  Прокопчук Л.М.


 

 

Про скликання тридцять четвертої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

30.07.2019                                                                                                        32

 

Про скликання тридцять четвертої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до ч.5, 7 ст. 46 та п.1, 2 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.            Скликати тридцять четверту сесію Острозької районної ради сьомого скликання 15 серпня 2019 року о 10 год. 00 хв. в адмінприміщенні районної ради.

 

2.            На розгляд сесії винести питання:

 

2.1. Про затвердження порядку денного тридцять четвертої сесії Острозької районної ради сьомого скликання.

Доповідає: Стрілецька В.В., голова Острозької районної ради.

 

2.2.          Про інформацію про результати діяльності Здолбунівської місцевої прокуратури на території Острозького району та міста Острога в першому півріччі 2019 року.

Доповідає: Нижник Г.П., керівник Здолбунівської місцевої прокуратури.

 

2.3.          Про стан пожежної безпеки в навчальних закладах Острозького району.

Доповідає: Харчук О.А., начальник відділу освіти Острозької РДА.

 

2.4.          Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року.

Доповідає: Козак Л.Г., керівник апарату Острозької РДА.

 

2.5.          Про програму збереження архівних фондів Острозького району на 2019-2021 роки.

Доповідає: Козак Л.Г., керівник апарату Острозької РДА.

 

2.6.          Про план заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325  «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Острозькому районі.

Доповідає: Козак Л.Г., керівник апарату Острозької РДА.

 

2.7.          Про внесення доповнень до Програми розвитку КНП «Острозький районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14.03.2019 №438.

Доповідає: Козак Л.Г., керівник апарату Острозької РДА.

 

2.8.          Про внесення доповнень до районної програми реалізації Острозькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих їй Острозькою районною радою на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14.03.2019 №440.

Доповідає: Козак Л.Г., керівник апарату Острозької РДА.

 

2.9.          Про затвердження Положення про порядок використання коштів районної комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення,  на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням Острозької районної ради від 21.06.2019 №465.

Доповідає: Козак Л.Г., керівник апарату Острозької РДА.

 

2.10.    Про внесення змін до районного бюджету Острозького району на 2019 рік.

Доповідає: Лось В.І., начальник фінансового управління Острозької РДА.

 

2.11.    Про затвердження договору про співпрацю з обслуговування дітей з особливими освітніми потребами Острозького району.

Доповідає: Харчук О.А., начальник відділу освіти Острозької РДА.

 

2.12.    Про трудовий контракт з керівником комунальної установи «Централізована бухгалтерія комунальних закладів освіти» Бойко Т.В.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

2.13.    Про затвердження передавального акта Острозької центральної районної лікарні Острозької районної ради Рівненської області.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

2.14.    Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Острозька центральна районна лікарня» Острозької районної ради Рівненської області. 

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

2.15.    Про затвердження списку присяжних. 

Доповідає: Демянчук Н.Г., заступник голови Острозької районної ради.

 

2.16.    Про план роботи Острозької районної ради на ІІ-ге півріччя 2019 року. 

Доповідає: Демянчук Н.Г., заступник голови Острозької районної ради.

 

2.17.    Різне.

 

3.       На сесію районної ради запросити голову районної державної адміністрації, заступників голови адміністрації, керівника апарату адміністрації, начальників відділів та управлінь РДА, керівника Здолбунівської місцевої прокуратури, начальника Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури, начальника Острозького ВПГУ Національної поліції у Рівненській області,  уповноваженого Здолбунівського міжрайонного відділення СБУ, начальника Острозького МРС міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, військового комісара Острозького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, керівників установ, підприємств, організацій, сільських голів, директорів шкіл, депутатів обласної ради, представників ЗМІ.

 

4.       Загальному відділу районної ради здійснювати оприлюднення проектів рішень у порядку, встановленому Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.В. СТРІЛЕЦЬКА

 

 

Оголошення

E-mail Печать PDF
Оголошення
Відповідно до рішення районної ради від 17.06.2016 №84 "Про звіт керівника комунальної установи "Центральна бухгалтерія комунальних закладів освіти" Острозької районної ради Рівненської області"
17 серпня 2019 року закінчується термін дії контракту, укладеного з керівником комунальної установи "Центральна бухгалтерія комунальних закладів освіти"  Острозької районної ради Рівненської області Бойко Т.В.
 

Рівненщина готується до проведення Всеукраїнського перепису населення у 2020 році

E-mail Печать PDF

Рівненщина готується до проведення

Всеукраїнського перепису населення у 2020 році

 

На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення (зі змінами) Головне управління статистики у Рівненській області розпочало виконання комплексу робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення 2020 року.

Вже здійснюється проведення робіт з уточнення переліків та меж міських населених пунктів, упорядкування в них назв вулиць, провулків тощо, номерів будинків і квартир. Адже житлове господарство області, а відповідно і його адресація, останнім часом зазнають постійних змін унаслідок реконструкції раніше забудованих територій, знесення старих та будівництва нових будинків, окремих мікрорайонів, поселень. Крім того, на виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" були перейменовані населені пункти, вулиці, площі та інші елементи вулично-дорожньої мережі.

Саме дотримання належного порядку в адресному господарстві населених пунктів є однією з необхідних умов для забезпечення якості складання квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень у міських поселеннях та великих сільських населених пунктах, здійснення переписного районування як основи для складання організаційних планів проведення перепису та забезпечення повноти охоплення ним населення.

Про всі виявлені недоліки в адресному господарстві органи державної статистики будуть інформувати місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування для подальшого їх усунення.

Таким чином підготовка до перепису розпочалася і у найближчій перспективі матимемо змогу отримати необхідні для державного управління актуальні демографічні дані щодо чисельності населення, його розміщення та розподілу за віком, статтю, етнічного, мовного, шлюбного стану тощо.

 

 

 

Головне управління статистики

у Рівненській області

 

Про скликання тридцять третьої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05.06.2019                                                                                                        №24

 

Про скликання тридцять третьої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

 

Відповідно до ч.5, 7 ст. 46 та п.1, 2 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.            Скликати тридцять третю сесію Острозької районної ради сьомого скликання 21 червня 2019 року о 10 год. 00 хв. в адмінприміщенні районної ради.

 

2.            На розгляд сесії винести питання:

 

2.1.          Про затвердження порядку денного тридцять третьої сесії Острозької районної ради сьомого скликання.

Доповідає: Стрілецька В.В., голова Острозької районної ради.

 

2.2.          Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Острозького району за  І квартал 2019  року.

Доповідає: Лось В.І., начальник фінансового управління Острозької РДА.

 

2.3.          Про районну комплексну програму соціальної підтримки  учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, на 2019-2022 роки.

Доповідає: Нех Р.І., перший заступник голови Острозької РДА.

 

2.4.          Про внесення змін до районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2022 року, затвердженої рішенням районної ради від 22.02.2018 №274.

Доповідає: Нех Р.І., перший заступник голови Острозької РДА.

 

2.5.          Про внесення змін до Програми «Діти Острожчини» на 2016-2020 роки.

Доповідає: Нех Р.І., перший заступник голови Острозької РДА.

 

2.6.          Про доповнення до Програми розвитку КНП «Острозький районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14.03.2019 №438.

Доповідає: Нех Р.І., перший заступник голови Острозької РДА.

 

2.7.          Про встановлення вартості харчування та батьківської плати за харчування у закладах загальної  середньої та дошкільної освіти та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів.

Доповідає: Нех Р.І., перший заступник голови Острозької РДА.

 

2.8.          Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Острозький районний центр ПМСД» на ІІ-е півріччя 2019 року.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

2.9.          Про внесення змін до районного бюджету Острозького району на 2019 рік.

Доповідає: Лось В.І., начальник фінансового управління Острозької РДА.

 

2.10.    Про затвердження передавального акта комунального закладу «Бродівська початкова школа Острозької районної ради Рівненської області». 

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

2.11.    Про затвердження передавального акта комунального закладу НВК «Краївська загальноосвітня школа  I-II ступенів – дошкільний навчальниий заклад (ясла-садок) Острозької районної ради Рівненської області». 

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

2.12. Про затвердження передавального акта комунального закладу Стадницька загальноосвітня школа I ступеня Острозької районної ради Рівненської області. 

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

2.13.    Про внесення змін до статуту НВК «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Острозької районної ради Рівненської області.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

2.14.    Про затвердження положення про Бродівську філію Навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа I-III ступенів №2- дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Острозької районної ради Рівненської області.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

2.15.    Про затвердження положення про Краївську філію Навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа I-III ступенів №2- дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Острозької районної ради Рівненської області.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

2.16.    Про затвердження положення про Стадницьку філію Навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа I-III ступенів №2- дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Острозької районної ради Рівненської області.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

2.17.    Про звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків про свою роботу.

Доповідає: Веляник В.В., голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

 

2.18.    Про звіт постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення про свою роботу.

Доповідає: Стратюк О.А., голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

 

2.19.    Про звіт постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики про свою роботу.

Доповідає: Хімін Н.В., голова постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики.

 

2.20.    Про погодження будівництва енергоблоків №3, 4 Хмельницької АЕС.

Доповідає: Демянчук Н.Г., заступник голови Острозької районної ради.

 

2.21.     Різне.

 

 

3.                На сесію районної ради запросити голову районної державної адміністрації, заступників голови адміністрації, керівника апарату адміністрації, начальників відділів та управлінь РДА, керівника Здолбунівської місцевої прокуратури, начальника Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури, начальника Острозького ВПГУ Національної поліції у Рівненській області,  уповноваженого Здолбунівського міжрайонного відділення СБУ, начальника Острозького МРС міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, військового комісара Острозького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, керівників установ, підприємств, організацій, сільських голів, директорів шкіл, депутатів обласної ради, представників ЗМІ.

 

4.       Загальному відділу районної ради здійснювати оприлюднення проектів рішень у порядку, встановленому Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Заступник голови районної ради                                                       Н.Г. Демянчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Страница 7 из 22

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru