Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

Про скликання тридцять другої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03.04.2019                                                                                                        №16

 

Про скликання тридцять другої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до ч.5, 7 ст. 46 та п.1, 2 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.            Скликати тридцять другу сесію Острозької районної ради сьомого скликання 19 квітня 2019 року о 11 год. 00 хв. в адмінприміщенні районної ради.

 

2.            На розгляд сесії винести питання:

 

2.1.    Про затвердження порядку денного тридцять другої сесії Острозької районної ради сьомого скликання.

Доповідає: Стрілецька В.В., голова Острозької районної ради.

 

2.2       Про звіт про виконання Острозькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень за 2018 рік.

Доповідає: Турович Б.М., голова Острозькою районною державною адміністрацією.

 

2.3.    Про звіт начальника Острозького відділу поліції ГУ НП в Рівненській області про основні результати роботи Острозького відділу поліції у 2018 році.

Доповідає: Холод Е.В., начальник Острозького відділу поліції, старший лейтенант поліції.

 

2.4.    Про внесення змін та доповнень до програми розвитку релігійних відносин в Острозькому районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.02.2017 №173 «Про Програму розвитку релігійних відносин в Острозькому районі на 2017-2020 роки».

Доповідає: Іванова Л.Є., заступник голови Острозької РДА.

 

2.5.    Про внесення змін до Комплексної програми енергоефективності Острозького району на 2018-2025 роки.

Доповідає: Нех Р.І., перший заступник голови Острозької РДА.

 

2.6.    Про внесення змін до районного бюджету Острозького району на 2019 рік.

Доповідає: Лось В.І., начальник фінансового управління Острозької РДА.

 

2.7.    Про встановлення (зміни) меж села Українка Української сільської ради Острозького району Рівненської області.

Доповідає: Савчук В.Л., голова постійної комісії з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

 

2.8.    Про надання згоди на проведення будівельно-монтажних робіт.

Доповідає: Нех Р.І., перший заступник голови Острозької РДА.

 

2.9.    Різне.

 

3.                На сесію районної ради запросити голову районної державної адміністрації, заступників голови адміністрації, керівника апарату адміністрації, начальників відділів та управлінь РДА, в.о. керівника Здолбунівської місцевої прокуратури, начальника Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури, начальника Острозького ВПГУ Національної поліції у Рівненській області,  уповноваженого Здолбунівського міжрайонного відділення СБУ, начальника Острозького МРС міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, військового комісара Острозького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, керівників установ, підприємств, організацій, сільських голів, директорів шкіл, депутатів обласної ради, представників ЗМІ.

 

4.       Загальному відділу районної ради здійснювати оприлюднення проектів рішень у порядку, встановленому Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної ради                                                                        В.В. Стрілецька

 

Обґрунтованість видачі та продовження листків непрацездатності під контролем органів Фонду соціального страхування України

E-mail Печать PDF

Обґрунтованість видачі та продовження листків непрацездатності під контролем органів Фонду соціального страхування України

 

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999  № 1105-XIV (зі змінами) (далі – Закон 1105), до основних завдань Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) віднесено здійснення перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності, здійснення фінансування матеріального забезпечення та контролю за використанням роботодавцями і застрахованими особами коштів Фонду. 

Подробнее...
 

Про скликання тридцять першої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20.02.2019                                                                                                      № 07

 

Про скликання тридцять першої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

Звернення депутатів Рівненської обласної ради до вірян та священнослужителів Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Рівненської області щодо переходу в новоутворену Православну Церкву України

E-mail Печать PDF

Звернення 
депутатів Рівненської обласної ради до 
вірян та священнослужителів Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Рівненської області щодо переходу в новоутворену

Православну Церкву України

 

З великим болем, з тяжкою душевною скорботою ми дивимось на найстрашніше, що відбувається в нашій державі. І мова навіть не про війну на Сході України, де гинуть найкращі сини українського народу, боронячи свою рідну землю від російського загарбника, своїм життям відстоюючи незалежність України. Мова про справді найстрашніше, особливо для України – наше розділення, розділення українського народу, розділення українського Православ’я. Це трагедія для всіх, для всієї країни, для всього воюючого народу. Таке розділення вже принесло незчисленні біди і загрожує принести ще більші.

Подробнее...
 

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури на території міста Острога та Острозького району в 2018 році

E-mail Печать PDF

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про результати діяльності Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури на території міста Острога та Острозького району в 2018 році

 

Острозьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури упродовж 2018 року на основних напрямах діяльності забезпечено реалізацію покладених на прокуратуру функцій.

Так, проблеми протидії злочинності та корупції обговорювалися на двох проведених координаційних нарадах керівників правоохоронних органів. Завдяки вжитим заходам рівень розкриття кримінальних правопорушень за остаточними результатами досудового розслідування становить по місту Острог 57%, а по Острозькому району 56,1% (в середньому по області – 48,9%).

За 12 місяців 2018 року на території міста та району загалом зареєстровано 485 кримінальних правопорушень, що на 12,5% менше аналогічного періоду минулого року.

За підсумками звітного періоду значно менше тяжких кримінальних правопорушень (з 40 до 31 або -22,5% у місті Острог та з 74 до 49 або -33,8% на території району). На 50% менше вчинено невеликої тяжкості кримінальних правопорушень на території Острозького району.

На території міста Острога не допущено вчинення умисних вбивств, заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, в т.ч. зґвалтувань, проти безпеки виробництва.

Відмічається суттєве – на 18,3% у місті та на 25% на території району – зменшення облікованих кримінальних правопорушень проти власності, в тому числі крадіжок. Не допущено вчинення розбійних нападів, росту грабежів, шахрайств на території міста та вимагання – на території району.

Як у місті Острога, так і на території Острозького району зменшено вчинення кримінальних правопорушень проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян.

В структурі злочинності на території Острозького району відмічено зменшення кримінальних правопорушень проти громадського порядку та моральності (-66,7%), проти правосуддя (-50%).

Продовжується робота правоохоронних органів по виявленню кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів. Виявлено 20 кримінальних правопорушень даної категорії.

Зросло число викритих кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг (з 6 до 11).

Незважаючи на окремі позитивні тенденції, аналіз структури злочинності та роботи правоохоронців засвідчують, що вжиті заходи ще не є достатніми для покращення криміногенної ситуації на піднаглядній території. Робота на цьому напрямку потребує подальшої активізації.

Так, у 2018 році на території Острозького району зросла кількість вчинених особливо тяжких (6 проти одного), середньої тяжкості кримінальних правопорушень (53 проти 40 за аналогічний період минулого року).

Зросла питома вага кримінальних правопорушень даної категорії у структурі злочинності на території міста Острога.

Обліковано на 25% більше кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи, вчинених на території міста.

Попри загальне зменшення кількості кримінальних правопорушень проти власності, має місце зростання кількість вчинених грабежів (з 2 до 3), розбійних нападів (з жодного до 2) на території Острозького району.

Вдвічі зросла кількість кримінальних правопорушень проти громадської безпеки (з 6 до 12).

Відмічається ріст (з 11 до 16) кримінальних правопорушень проти безпеки руху та експлуатації транспорту, в тому числі порушень правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (з жодного до 2), незаконного заволодіння транспортним засобом (з жодного у 2017 році до 3 у 2018 році).

Недостатньою є профілактична робота територіального підрозділу органів поліції з попередження кримінальних правопорушень серед осіб, схильних до систематичного їх скоєння, раніше судимих осіб, а також тими, які зловживають алкогольними напоями чи наркотичними засобами.

Істотно – на 35,3% у місті та у 2,7 рази на території району зросла чисельність кримінальних правопорушень, вчинених особами, які раніше вчиняли правопорушення, на 12,5% кримінальних правопорушень, вчинених особою у стані алкогольного сп’яніння на території району.

Прокурорами упродовж 2018 року здійснювалося процесуальне керівництво у 922 кримінальних провадженнях, у 413 з яких досудове розслідування закінчено: 94 з обвинувальними актами, 16 з клопотанням про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності та про застосування примусових заходів медичного характеру направлено до суду, а 303 – закрито. Станом на кінець звітного періоду у залишку перебуває 502 кримінальних проваджень.

Ефективним залишається застосування інституту укладання угод у кримінальному провадженні. Зокрема, укладено 25 угод про примирення та 11 – про визнання винуватості, що становить 38%.

На належному рівні прокурорами Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях. Так, протягом звітного періоду скеровано до суду одне кримінальне провадження про вчинення корупційного кримінального правопорушення та 26 проваджень про тяжкі та особливо тяжкі злочини.

Процесуальними керівниками не допущено недоліків при складанні обвинувальних актів, у зв’язку із чим останні судами не поверталися. Всі кримінальні провадження розслідувалися у визначений законом строк.

При здійсненні нагляду за додержанням законів органами, що проводять досудове слідство, у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях надано 153 письмових вказівок слідчим, погоджено 15 клопотань про застосування запобіжних заходів до підозрюваних, скасовано 17 незаконних постанов слідчих про закриття кримінальних проваджень, з яких одна з обвинувальним актом скеровано до суду, виявлено одне кримінальне правопорушення, раніше не обліковане органами поліції.

Прокурорами Острозького відділу місцевої прокуратури забезпечено участь у 144 судових засіданнях у кримінальних провадженнях, з яких 30 у судовому розгляді з ухваленням вироку та у 28 судових засіданнях при розгляді судом питань, пов’язаних з виконанням вироку.

Активною залишається робота з організації представництва інтересів держави і громадян в суді: упродовж поточного року відділом місцевої прокуратури пред’явлено позовів на загальну суму 1854 тис. грн.

Сума за рішеннями, що підлягають виконанню, становить 1400 тис. грн. Реально виконано рішень судів органами Державної виконавчої служби за позовами прокуратури на загальну суму 554 тис. грн., повернуто державі 16 га земель та за рішенням суду на земельну ділянку площею 3,94 га виготовлено технічну документацію.

Завдяки комплексному підходу посилено захист прав і свобод дітей.

У сфері охорони дитинства пред’явлено позов на суму 380 тис. грн.

Не допущено росту злочинності серед неповнолітніх, що відмічалося як негативна тенденція в роботі правоохоронних органів у 2017 році.

Залишається активною діяльність місцевої прокуратури у сфері запобігання і протидії корупції.

Проводиться системна постійна робота з протидії корупції адміністративно-правовими заходами. Зокрема, у 2018 році зібрано та скеровано до уповноважених органів для складання відповідних протоколів 5 матеріалів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

 

В порядку ч.3 ст.65 внесено 5 подань керівникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на усунення причин та умов, що сприяють корупційним проявам, за результатами розгляду яких виявлені порушення усунуті, 9 винних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Прокуратурою приділяється належна увага нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян. 

За результатами проведених результативних перевірок внесено 11 актів прокурорського реагування, які розглянуто та задоволено. До відповідальності притягнуто 10 посадових осіб.

Впродовж 2018 року до Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури надійшло 47 звернень громадян, з яких вирішено 30, в тому числі 2 задоволено, за належністю до органів, уповноважених розглядати по суті порушені у зверненнях питання, надіслано 17.

На особистому прийомі працівниками відділу місцевої прокуратури прийнято 22 звернення громадян.

Також, на якісно новому рівні організовано взаємодію із засобами масової інформації щодо формування у суспільстві об’єктивної оцінки про виконання прокуратурою визначених законом функцій, підвищення її авторитету.

Ми продовжуємо надавати громадськості об’єктивну інформацію про діяльність прокуратури та правоохоронної системи загалом.

У поточному році діяльність відділу висвітлено у 53 виступах, в тому числі 23 – у друкованих ЗМІ, 8 – в електронних ЗМІ, 22 – в інтернет виданнях.

Інформація про результати діяльності Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури на території міста Острога та Острозького району у 2018 році направляється відповідно до вимог ст. 6 Закону України «Про прокуратуру».

 

Виконувач обов’язків керівника

місцевої прокуратури                                                            О. Громова-Логвинчук

 

 

 

 

 


Страница 8 из 22

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru