Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

Про скликання дев’ятнадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

31.01.2018                                                                                              № 04

 

Про скликання дев’ятнадцятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

До відома споживачам природного газу

E-mail Печать PDF
Інформація для побутових споживачів природного газу щодо "рекомендованого платежу"


У зв’язку із численними зверненнями побутових споживачів природного газу щодо зазначення деякими постачальниками природного газу в платіжних документах та в особистих кабінетах в мережі Інтернет інформації про "рекомендований платіж" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звертає увагу на наступні аспекти:

  • "рекомендований платіж" не є обов’язковим платежем та не може бути відображений як заборгованість за спожитий природний газ;
  • несплата "рекомендованого платежу" не є підставою для вжиття заходів з припинення газопостачання/розподілу на об’єктах побутових споживачів;
  • з метою уникнення спірних ситуацій щодо обсягу спожитого природного газу побутовим споживачам необхідно передавати дані про фактичне споживання через особистий кабінет в мережі Інтернет, за телефоном, через мобільні додатки тощо.

Крім того, НКРЕКП звернулась до ліцензіатів з постачання природного газу із зауваженнями щодо "рекомендованого платежу" (лист від 26.12.2017 № 13293/16.3.2/7-17), із змістом якого можна ознайомитись тут.


 

Про скликання вісімнадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

12.12.2017                                                                                                      №42

 

Про скликання вісімнадцятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до ч. 5, 7 ст. 46 та п. 1, 2 ч. 6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

Подробнее...
 

До уваги замовників та розробників технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок за межами

E-mail Печать PDF

        Відповідно до ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» до повноважень районної ради належить затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів. Для прийняття рішення районною радою до неї подається клопотання та примірник технічної документації.

      Згідно Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції від 18.06.2015  №1000/5, власником управлінського документа є установа, яка отримала цей документ і внесла його до складу документаційного фонду. Таким чином, нормативно-технічна документація з грошової оцінки земельних ділянок, яка надійшла в районну раду на затвердження, є власністю районної ради і долучається до протоколу колегіального органу після прийняття рішення про її затвердження.

      З огляду на вищенаведене, замовник документації повинен замовляти її в кількості, достатній для направлення в усі органи. Тобто документація має розроблятися розробником не в 3-х, а в 4-х примірниках; оскільки один примірник згідно ст. 20 закону розробником передається в Державний фонд документації із землеустрою, один залишається у його володінні, один передається безпосередньо заявнику та один – районній раді на затвердження.

       Просимо врахувати вищевикладене при зверненні до районної ради.

 

 

 

Голови районної ради                                                          Стрілецька В.В.

Обновлено 30.11.2017 13:10
 

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ УКАЗ ПРО ШИРОКЕ ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯН ПРО ЇХНІ ПРАВА

E-mail Печать PDF

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ УКАЗ ПРО ШИРОКЕ ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯН ПРО ЇХНІ ПРАВА

 

Острозьке бюро правової допомоги повідомляє, що 14 листопада 2017 року Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Текст даного Указу розміщений на офіційному Інтернет – представництві Глави Держави (http://www.president.gov.ua/documents/3612017-22974).

Відповідну ініціативу Глави держави, Уряду щодо посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги було розглянуто на засіданні Національної ради реформ.

Під час обговорення Президент повідомив, що пропонується започаткувати спільну програму «Я маю право». «І це буде не просто правова безоплатна допомога у судах, яка є і зараз. А це – безоплатні юридичні консультації, на які будуть мати право найменш захищені верстви населення», – наголосив Глава держави.

«Це надзвичайно важливо. Я впевнений, що ця програма підвищить рівень захисту конституційних прав і свобод громадян, в тому числі, і з юридичної точки зору», - підкреслив Петро Порошенко.

Указом оголошується 2018 рік - Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та доручається Кабінету Міністрів України затвердити план заходів із реалізації зазначеного проекту.

Уряд має забезпечити інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та Законами права у відповідних сферах через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних «гарячих ліній», організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовлення інформаційних матеріалів.

Крім того, мають здійснюватися комунікаційні заходи з метою запровадження реалізації цього проекту.

Кабінет міністрів також має щоквартально інформувати Главу держави про хід проведення Року реалізації проекту «Я маю право!».

Також документ визначає, що органи місцевого самоврядування мають сприяти забезпеченню реалізації цього проекту шляхом проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи. Зокрема, на регіональних телеканалах мають бути створені  програми, орієнтовані на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

 


Страница 9 из 18

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru