Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

ПОВІДОМЛЕННЯ

E-mail Печать PDF

ПОВІДОМЛЕННЯ

До уваги депутатів Острозької районної ради, посадових осіб місцевого самоврядування, а також юридичних осіб публічного права

Відповідно до ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування, посадові особи юридичних осіб публічного права є суб’єктами, на які поширюється дія зазначеного закону. Відповідно до ч. 1 ст. 45 Закону зазначені особи зобов’язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

 

Роз’яснення щодо заповнення електронної декларації Ви можете знайти на офіційному веб-сайті НАЗК – https://nazk.gov.ua.

 

Для подання декларації суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису.

 

Про скликання дев’ятнадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

31.01.2018                                                                                              № 04

 

Про скликання дев’ятнадцятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

До відома споживачам природного газу

E-mail Печать PDF
Інформація для побутових споживачів природного газу щодо "рекомендованого платежу"


У зв’язку із численними зверненнями побутових споживачів природного газу щодо зазначення деякими постачальниками природного газу в платіжних документах та в особистих кабінетах в мережі Інтернет інформації про "рекомендований платіж" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звертає увагу на наступні аспекти:

  • "рекомендований платіж" не є обов’язковим платежем та не може бути відображений як заборгованість за спожитий природний газ;
  • несплата "рекомендованого платежу" не є підставою для вжиття заходів з припинення газопостачання/розподілу на об’єктах побутових споживачів;
  • з метою уникнення спірних ситуацій щодо обсягу спожитого природного газу побутовим споживачам необхідно передавати дані про фактичне споживання через особистий кабінет в мережі Інтернет, за телефоном, через мобільні додатки тощо.

Крім того, НКРЕКП звернулась до ліцензіатів з постачання природного газу із зауваженнями щодо "рекомендованого платежу" (лист від 26.12.2017 № 13293/16.3.2/7-17), із змістом якого можна ознайомитись тут.


 

Про скликання вісімнадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

12.12.2017                                                                                                      №42

 

Про скликання вісімнадцятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до ч. 5, 7 ст. 46 та п. 1, 2 ч. 6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

Подробнее...
 

До уваги замовників та розробників технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок за межами

E-mail Печать PDF

        Відповідно до ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» до повноважень районної ради належить затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів. Для прийняття рішення районною радою до неї подається клопотання та примірник технічної документації.

      Згідно Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції від 18.06.2015  №1000/5, власником управлінського документа є установа, яка отримала цей документ і внесла його до складу документаційного фонду. Таким чином, нормативно-технічна документація з грошової оцінки земельних ділянок, яка надійшла в районну раду на затвердження, є власністю районної ради і долучається до протоколу колегіального органу після прийняття рішення про її затвердження.

      З огляду на вищенаведене, замовник документації повинен замовляти її в кількості, достатній для направлення в усі органи. Тобто документація має розроблятися розробником не в 3-х, а в 4-х примірниках; оскільки один примірник згідно ст. 20 закону розробником передається в Державний фонд документації із землеустрою, один залишається у його володінні, один передається безпосередньо заявнику та один – районній раді на затвердження.

       Просимо врахувати вищевикладене при зверненні до районної ради.

 

 

 

Голови районної ради                                                          Стрілецька В.В.

Обновлено 30.11.2017 13:10
 


Страница 10 из 19

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru