Острозька районна рада

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

Про скликання тридцять дев’ятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26.03.2020                           №14

 

Про скликання тридцять дев’ятої сесії 

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до ч.5, 7 ст. 46 та п.1, 2 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Скликати тридцять дев’яту сесію Острозької районної ради сьомого скликання 09 квітня 2020 року о 10 год. 00 хв. в адмінприміщенні районної ради.

 

 1. На розгляд сесії винести питання:

 

 1. Про затвердження порядку денного тридцять дев’ятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання.

Доповідає: Стрілецька В.В., голова Острозької районної ради.

 

 1. Про припинення в результаті реорганізації (приєднання) комунального закладу Острозький міжшкільний навчально-виробничий комбінат Острозької районної ради Рівненської області.

Доповідає: Пахомова Т.П., начальник відділу освіти Острозької РДА.

 

 1. Про внесення змін до Програми розвитку фізкультури та спорту в Острозькому районі на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.12.2017 №253.

Доповідає: Губернюк С.М., заступник голови Острозької РДА.

 

 1. Про внесення змін до Програми підтримки молоді в районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18.03.2016 №44.

Доповідає: Губернюк С.М., заступник голови Острозької РДА.

 

 1. Про внесення змін до заходів Програми підтримки діяльності митців, професійних та аматорських колективів, окремих виконавців Острожчини на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.06.2018 №333.

Доповідає: Губернюк С.М., заступник голови Острозької РДА.

 

 1. Про внесення змін до заходів Програми розвитку культури Острожчини на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.02.2018 №273.

Доповідає: Губернюк С.М., заступник голови Острозької РДА.

 

 1. Про внесення змін до заходів Програми розвитку релігійних відносин в Острозькому районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.02.2017 №173.

Доповідає: Губернюк С.М., заступник голови Острозької РДА.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Острозький районний центр ПМСД» за 2019 рік.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

 1. Про погодження надання надр у користування Товариству з обмеженою відповідальністю «СЕНДВЕСТ» з метою геологічного вивчення пісків Завизівської ділянки, що знаходиться в Острозькому районі Рівненської області.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

 1. Про втрату чинності окремих рішень районної ради з питань оренди майна спільної власності територіальних громад району.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

 1. Про зняття з контролю окремих рішень районної ради.

Доповідає: Демянчук Н.Г., заступник голови Острозької районної ради.

 

 1. Різне.

 

 1. На сесію районної ради запросити голову районної державної адміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керуючого апаратом райдержадміністрації.

 

 1. Загальному відділу районної ради здійснювати оприлюднення проектів рішень у порядку, встановленому Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної ради                   Валентина СТРІЛЕЦЬКА

 

Шановні громадяни!

E-mail Печать PDF

 

 

Шановні громадяни!

 

У зв’язку із впровадженням Урядом України карантину щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу та на підставі доручення Координаційного центру з надання правової допомоги №06.1-08/478 від 13.03.2020, особистий прийом громадян в Острозькому бюро правової допомоги не проводиться.
У разі нагальної потреби в отриманні правової консультації безпосередньо в Острозькому бюро правової допомоги просимо звертатися за допомогою телефонного зв’язку із контактним номером: 03654 220 40, а також  скористатися правом отримання консультації, зателефонувавши до call-центру системи БПД за номером 0 800 213 103 або отримати правову інформацію за допомогою довідково-інформаційної платформи правових консультації  WikiLegalAid.
  Строк дії карантинних заходів - до 03.04.2020.

 

 

До уваги присяжних!!!

E-mail Печать PDF

 

До уваги присяжних!!!

Щодо подання електронних декларацій присяжними

 

Острозька районна рада нагадує про необхідність подання присяжними до 1 квітня 2020 року електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік.

Згідно підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб'єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді).

Тому,  присяжні  також зобов’язані подати електронну декларацію на офіційному веб-сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua/).

На офіційному веб-сайті НАЗК є роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", за посиланням https://nazk.gov.ua/uk/departament.

         Для заповнення декларації присяжним необхідно, завчасно отримати електронно-цифровий  підпис.

Звертаємо увагу на те, що порушення вимог фінансового контролю, неподання чи несвоєчасне подання декларацій або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.


 

Обновлено 05.03.2020 09:14
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

E-mail Печать PDF

ПОВІДОМЛЕННЯ

                Відповідно до ст. 24 Основ законодавства України про охорону здоров’я, п.7 Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1077 (зі змінами), рішення районної ради від 24 жовтня 2019 року №502 «Про звіт головного лікаря КНП «Острозька центральна районна лікарня» Острозької районної ради Рівненської області» Острозька районна рада повідомляє про намір утворити при комунальному некомерційному підприємстві «Острозька центральна районна лікарня» спостережну раду. 

Спостережна рада створюється з метою сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я. Вона розглядає питання щодо дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення закладом охорони здоров’я, фінансово-господарської діяльності закладу, вносить пропозиції керівнику закладу з питань діяльності закладу охорони здоров’я, покращення якості забезпечення населення медичним обслуговуванням, дотримання прав та забезпечення безпеки пецієнтів.

Спостережна рада складається з представників:

-              власника (Острозької районної ради) або уповноваженого нею органу управління – 1 особа;

-              структурного підрозділу з питань захисту населення Острозької райдержадміністрації – 1-2 особи;

-              депутатів Острозької районної ради (за згодою) – 1-2 особи;

-              представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та (або) у сфері запобігання корупції (за згодою) – по одному представнику.

Повідомляємо, що рішенням шостого Апеляційного адміністративного суду визнано протиправним та скасовано п.6 Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я,  затверджений постановою  КМ України від 27 грудня 2017 року №1077 стосовно вимог до члена спостережної ради.

                Пропозиції від депутатів, громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я щодо включення до складу спостережної ради свого представника подаються районній раді в письмовому вигляді протягом 10 робочих днів з дати розміщення зазначеного повідомлення на офіційному веб-сайті районної ради.     

 

Про скликання тридцять восьмої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26.02.2020                                                                                                      №08

 

Про скликання тридцять восьмої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 


Страница 2 из 21

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru