Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

Оголошення

E-mail Печать PDF

Оголошення про завершення термінів дії контрактів, укладених з керівниками комунальних підприємств, закладів, організацій.

Острозька районна рада повідомляє, що 16 грудня 2016 року закінчується термін дії контракту, укладеного із завідувачем КП «Міжлікарняна аптека» Острозької районної ради Рівненської області Гандзілевською С.А., а 28 грудня 2016 року – з головним редактором КО Редакція Острозької районної газети «Життя і Слово» Філіною О.Й.

 

Про скликання сьомої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

26.07.2016                                                                                        № 24

 

Про скликання сьомої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

30 ЛИПНЯ Острожчина запрошує відвідати молодіжний етнофестиваль«Новомалинська Любава»!

E-mail Печать PDF

30 ЛИПНЯ

Острожчина запрошує відвідати

молодіжний етнофестиваль«Новомалинська Любава»!

(с. НовомалинОстрозького району Рівненської області)

 

Програма:

9.00-13.00 Екскурсія екологічною стежкою національного парку «Дермансько-Острозький» (збір біля Новомалинського замку).

 

11-00-18.00 Виставкимайстрів та народних умільців, фотовиставка «Заповідними стежками нашого краю», ярмарок.

 

12.00-18.00 Мозаїка майстер-класів та тренінгів:гончарство, соломкарство, флористика, лялька-мотанка, орігамі, прикраси з міді, виготовлення вишитих оберегів та ін., «Травниця «Українські фіточаї», живопис «Диво-звір», мистецтво фотографії, східні танці, віршування, «Живи екологічно» від ММГО «Екоклуб», «Арт-терапія: ліплення з глини», розпис хною, оздоровчі практики.

 

12.00-18.00 Для найменших гостей:рольове читання з музичним супроводом казок від ГО «Казкоманія», подорож у світі книги від бібліотекарів Острожчини, еко-майстеркласи для малюків.

 

13.00-17.00 - «Цікаві люди»: представлення громадських організацій, проектів.

 

16.00-23.00Концертно-розважальна програма:виступи фольклорних музичних та танцювальних колективів, презентація козацьких бойових мистецтв від Міжнародної федерації бойового гопака, етнотанки, хороводи та співанки навколо ватри, фаєр-шоу.

 

Протягом дня:таборова похідна баня, риболовля, катання на байдарках та катамаранах, подолання смуги перешкод, смачний козацький куліш, незабутня атмосфера!

 

Бажаючі матимуть можливість залишитись на ніч в таборовому містечку (за умови наявності власного похідного спорядження).

 

Відправлення маршрутних автобусів (від центрального автовокзалу (м.Рівне), «Смачної зупинки», стоматполіклініки (м.Острог): з Рівного до Новомалина (через Острог):  – 10.00 (11.00 в Острозі), 14.30 (15.35 в Острозі), 19.30 (20.35 в Острозі); з Острога до Новомалина: 6.20, 8.20,10.40, 11.00, 12.20, 14.20, 15.35, 18.20, 20.35.

У зворотному напрямку: з Новомалина до Острога: 6.00, 7.00, 9.00, 11.40, 13.00, 16.40, 19.00; з Новомалина до Рівного: 6.00, 11.40, 16.40.

Також, курсуватимуть додаткові автобуси з с. Новомалиндо м. Острог о 22.00!

Детальнішу інформацію можна отримати в групінаFacebookhttps://www.facebook.com/groups/597794607049434/

Обновлено 21.07.2016 14:13
 

Нарада по земельному податку

E-mail Печать PDF

15 липня 2016 року за підтримки голови Острозької районної ради та за ініціативою голів Тесівської, Мощаницької та Хорівської сільських рад відбулася оперативна нарада. Тема засідання була сформована наступним чином: «Порядок реєстрації земельних ділянок фізичними особами та сплата ними земельного податку». Нараду було проведено у форматі питання-відповідь, у якій взяли участь: голова районної ради Стрілецька В.В.,  заступник голови районної ради Демянчук Н.Г., начальник організаційного відділу Лозюк Ю.В., головний спеціаліст, юрисконсульт організаційного відділу Дечковська Г.Р., голова Острозької райдержадміністрації Турович Б.М., голови сільських рад району, представник Острозького відділення Здолбунівської об’єднаної податкової інспекції Штейбарт  В.Г., начальник управління АПР Нех Р.І.

На нараді було розглянуто ряд важливих питань, що стосуються земельних відносин у межах територіальних громад Острозького району, питань щодо реєстрації земельних ділянок, щодо оформлення прав власності на земельні ділянки під розпайованим майном, щодо відсоткової ставки земельного податку, котра є можливою для встановлення в Острозькому районі та ін. На запитання сільських голів відповідали: представник Острозького відділення Здолбунівської об’єднаної податкової інспекції Штейбарт  В.Г., начальник управління АПР Нех Р.І., головний спеціаліст, юрисконсульт організаційного відділу Дечковська Г.Р., свої ремарки вносив голова Острозької райдержадміністрації Турович Б.М.

Також на засіданні було визначено ряд питань, які потребують термінового вирішення і такі, що будуть  розглядатися згодом після підготовки та прийняття відповідного звернення.

Голови сільських рад вважають, що дана форма роботи є актуальною, допомагає у аналізі та вирішенні питань, які виникають у їхній роботі, а тому має бути впроваджена й надалі.

 

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»

E-mail Печать PDF

ІНФОРМАЦІЯ

про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»

2014 рік

Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи.

З 2014 року, згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.03.2014 № 96 «Про затвердження Положення про конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (далі – Положення), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14 квітня 2014 року за № 419/25196, організатором Конкурсу є Мінрегіон. 

Основні завдання Конкурсу: сприяння обміну досвідом органів місцевого самоврядування; публічне визнання досягнень органів місцевого самоврядування як інструмент заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості життя громади; поширення кращих практик та корисних ініціатив, спрямованих на розвиток територіальних громад. 

За результатами Конкурсу відзначено 37 фіналістів.

Переможці Конкурсу (перші місця), окрім відзнак Мінрегіону і Ради Європи, були нагороджені поїздкою до Республіки Болгарії (квітень 2015 року), де ознайомились із успішними моделями і практиками у сфері розвитку місцевого самоврядування).

У рамках візиту також відбулася зустріч з керівництвом Конгресу місцевих влад Молдови (CALM), який має тісні партнерські відносини з українською стороною. 

2015 рік

У 2015 році за результатами Конкурсу (наказ від 20.10.2015 № 265) Мінрегіон визначив 19 переможців із Волинської (3), Дніпропетровської (1), Житомирської (2), Запорізької (1), Івано-Франківської (1), Львівської (3), Полтавської (1), Сумської (1), Хмельницької (1) областей:

Фіналісти Конкурсу 2015 року за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» відвідали Республіку Польща (квітень 2016 р.):

5-6 квітня представники делегації взяли участь у 2-му Європейському конгресі місцевого самоврядування у м. Краків, (близько 1500 представників з понад 20 країн Європи) http://www.coe.int/uk/web/kyiv/-/2nd-european-congress-of-local-governments-krakow-poland-is-opened

7-8 квітня відбулося знайомство з організацією роботи органів місцевого самоврядування міст Жешув та Люблін.

За два роки фіналістами Конкурсу стали 56 органів місцевого самоврядування усіх рівнів

2016 рік

Враховуючи досвід організації Конкурсу минулих років та перші результати реформи місцевого самоврядування, Мінрегіоном внесено зміни до Положення про Конкурс, зокрема, удосконалено критерії оцінювання практик, додано номінацію «сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад».

10 червня цього року Мінрегіоном оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році (наказ від 08.06.2016 № 142).

Конкурс проводиться у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій. (реалізації проекту, програми, комплексу заходів під час здійснення яких отримано позитивні практичні результати).

Конкурсний відбір проводитиметься за такими темами:

1. Стимулювання економічної активності, створення робочих місць,

2. Об’єднання територіальних громад,

3. Центри надання адміністративних послуг.

Для участі у Конкурсі потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word і надіслати її до 30 вересня 2016 року електронною поштою на адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Проведення церемонії нагородження переможців цьогорічного Конкурсу заплановано на грудень 2016 року.

Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Мінрегіону в рубриці «Напрямки діяльності»: підрубрика «Регіональний розвиток», категорія «Розвиток місцевого самоврядування», підкатегорія «Кращі практики місцевого самоврядування» (http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/)

 

Мінрегіон, 2016 р. 
 
 


Страница 11 из 15

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru