Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

Засідання Координаціної ради з питань місцевого самоврядування 21.04.2016

E-mail Печать PDF

21 квітня  в малому залі адмінприміщення Острозької районної ради вкотре відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Острозької районної ради, участь в якому взяли голова районної ради Стрілецька Валентина, керуючий справами районної ради Медведь Валентина, начальник організаційного відділу районної ради Лозюк Юлія, головний спеціаліст, юрисконсульт районної ради Дечковська Галина та сільські голови.

Засідання розпочали із затвердження Плану роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Острозької районної ради на друге півріччя 2016 року. Голова районної ради зосередила увагу членів ради на важливість для району питань включених до плану, зокрема таких як реалізація повноважень органів місцевого самоврядування щодо управління майном комунальної власності територіальних громад; особливостей реалізації законодавства України щодо поводження з відходами на території Острозького району.

 Керуючий справами районної ради наголосила на питанні дотримання вимог трудового законодавства та законодавства про службу в органах місцевого самоврядування в діяльності виконавчих апаратів сільських рад.

Останнім часом, досить гостро постало питання з повноваження сільських рад в сфері надрокористування і, як зауважила керуючий справами районної ради Медведь Валентина, в цій сфері на законодавчому рівні відбулись зміни, про наслідки яких для територіальних громад і були ознайомлені сільські голови.

Члени Координаційної ради говорили і про дотримання вимог законодавства в сфері доступу до публічної інформації та захисту персональних даних, з основними моментами якого ознайомила начальник організаційного відділу районної ради Лозюк Юлія. Сільським радам рекомендовано привести у відповідність до вимог чинного законодавства регламенти сільських рад, проговорено питання поіменного голосування на пленарних засіданнях рад.

Лозюк Юлія також наголосила на потребі в співпраці районної ради та сільських рад, адже від її злагодженості залежить ефективність роботи органів місцевого самоврядування району. Сільським головам доведено до відома рішення районної ради №69 від 18.03.2016, яким закріплено депутатів Острозької районної ради сьомого скликання за сільськими територіальними громадами та рекомендовано надавати безоплатно приміщення для проведення депутатами районної ради прийому громадян, зустрічі з виборцями.

На завершення, сільських голів ознайомлено із зверненнями, що надійшли на адресу районної ради, зокрема обговорили питання відвідування помешкань осіб похилого віку, пенсіонерів, що проживають на території сільських рад та рекомендовано сільським головам проводити протягом 2016 року заходи, на яких розглядати питання координації спільних дій з метою надання соціальної допомоги, встановлення за вказаними категоріями осіб соціального патронажу, забезпечення безпеки пенсіонерів та одиноких осіб похилого віку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План заходів з підготовки та проведення в Рівненській області в 2016 році заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

E-mail Печать PDF

Лист облдержадміністрації

Заходи 

Обновлено 19.04.2016 13:22
 

ГРАФІК виїзних прийомів громадян керівництвом Острозької районної ради на ІІ квартал 2016 року

E-mail Печать PDF

ГРАФІК

виїзних прийомів громадян керівництвом Острозької районної ради

на ІІ квартал 2016 року

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові, посада

Місце прийому

Дата прийому

1.

Стрілецька Валентина Володимирівна

 

Голова

Острозької районної ради

с. Сіянці

середа

06.04.2016

с. Новомалин

середа

20.04.2016

с. Верхів

середа

04.05.2016

с. Бухарів

середа

18.05.2016

с. Новородчиця

середа

01.06.2016

с. Тесів

середа

15.06.2016

с. Хорів

середа

29.06.2016

 

2.

Демянчук

Надія Григорівна

 

Заступник голови

Острозької районної ради

с. Вілія

п’ятниця

01.04.2016

с. Межиріч

п’ятниця

15.04.2016

с. Почапки

п’ятниця

29.04.2016

с. Могиляни

п’ятниця

13.05.2016

с. Українка

п’ятниця

27.05.016

с. Вельбівно

п’ятниця

10.06.2016

с. Оженин

п’ятниця

10.06.2016

с. Милятин

п’ятниця

24.06.2016

 

 

Керуючий справами                                                          В.В. Медведь
 


Страница 15 из 17

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru