Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

Про скликання десятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

13.12.2016                                                                                                         №50

 

Про скликання десятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

Про скликання дев’ятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

22.11.2016                                                                                                      № 46

 

Про скликання дев’ятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

ПОВІДОМЛЕННЯ До уваги посадових осіб юридичних осіб публічного права

E-mail Печать PDF

ПОВІДОМЛЕННЯ

До уваги посадових осіб юридичних осіб публічного права

         Відповідно до ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» посадові особи юридичних осіб публічного права є суб’єктами, на які поширюється дія зазначеного закону.

         Відповідно до ч. 1 ст. 45 Закону зазначені особи зобов’язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

         Юридичними особами публічного права відповідно до ст. 81 Цивільного кодексу України є юридичні особи, створені розпорядчим актом Президента України, органу державної влади або органу місцевого самоврядування.

Тобто дія зазначеного вище закону поширюється на посадових осіб юридичних осіб, що знаходяться у спільній власності територіальних громад Острозького району. Для подачі е-декларацій необхідно кожній посадовій особі самостійно отримати електронний цифровий підпис.

Додатково повідомляємо, що відповідно до ч. 6 ст. 24 Господарського кодексу України суб’єкт господарювання комунального сектору економіки запроваджує антикорупційну програму у порядку, визначеному законом. Цей порядок визначений ст. ст. 62 – 63 Закону України «Про запобігання корупції».

 

До уваги громадськості Острозького району

E-mail Печать PDF

 

ОСТРОЗЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

08.11. 2016                                                                                                                №44

 

Про проведення громадського обговорення

 

Обновлено 08.11.2016 14:29 Подробнее...
 

До відома депутатів Острозької районної ради, посадових осіб місцевого самоврядування

E-mail Печать PDF

До відома депутатів Острозької районної ради,

 посадових осіб місцевого самоврядування.

Відповідно до п.п. б,в п.1 ч.1 ст 3 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування є суб’єктами, на яких поширюється дія зазначеного закону. Відповідно до ст.45 зазначеного закону депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування є суб’єктами декларування і згідно ст. 50 закону забов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Нацагенством.

Звертаємо Вашу увагу на те, що для подання декларації необхідно виготовити електронно-цифровий підпис. Виготовлення такого підпису здійснюється Акредитованим центром сертифікації ключів органів юстиції України. Детальна інформація щодо алгоритму отримання послуг розміщена на сайті ca.informjust.ua. Вам необхідно подати до центру заповнену заяву про реєстрацію (зразок на зазначеному вище сайті), копію паспорта (1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток), засвідчену підписом власника; копію облікової картки платника податків, засвідчену підписом власника.

Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків додатково додається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову, засвідчена підписом власника.

Документи подаються в двох примірниках. Підписом власника засвідчується кожна сторінка документа.

Надалі кожному депутату, посадовій особі особисто необхідно провести генерацію особистого ключа та запиту на формування сертифіката на окремі носії інформації.

Контактна інформація центру : м.Рівне вул. Кавказька, 7,

 тел.(0362)26-95-04 .

Додатково повідомляємо, що пройти електронну ідентифікацію при заповненні декларації можна також за допомогою BankID  одного з банків, який підтримує відповідну функцію.

 

 


Страница 16 из 21

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru