Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

Про скликання восьмої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

11.10.2016                                                                                                         №38

 

Про скликання восьмої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

Оголошення

E-mail Печать PDF

Оголошення про завершення термінів дії контрактів, укладених з керівниками комунальних підприємств, закладів, організацій.

Острозька районна рада повідомляє, що 16 грудня 2016 року закінчується термін дії контракту, укладеного із завідувачем КП «Міжлікарняна аптека» Острозької районної ради Рівненської області Гандзілевською С.А., а 28 грудня 2016 року – з головним редактором КО Редакція Острозької районної газети «Життя і Слово» Філіною О.Й.

 

Про скликання сьомої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

26.07.2016                                                                                        № 24

 

Про скликання сьомої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

30 ЛИПНЯ Острожчина запрошує відвідати молодіжний етнофестиваль«Новомалинська Любава»!

E-mail Печать PDF

30 ЛИПНЯ

Острожчина запрошує відвідати

молодіжний етнофестиваль«Новомалинська Любава»!

(с. НовомалинОстрозького району Рівненської області)

 

Програма:

9.00-13.00 Екскурсія екологічною стежкою національного парку «Дермансько-Острозький» (збір біля Новомалинського замку).

 

11-00-18.00 Виставкимайстрів та народних умільців, фотовиставка «Заповідними стежками нашого краю», ярмарок.

 

12.00-18.00 Мозаїка майстер-класів та тренінгів:гончарство, соломкарство, флористика, лялька-мотанка, орігамі, прикраси з міді, виготовлення вишитих оберегів та ін., «Травниця «Українські фіточаї», живопис «Диво-звір», мистецтво фотографії, східні танці, віршування, «Живи екологічно» від ММГО «Екоклуб», «Арт-терапія: ліплення з глини», розпис хною, оздоровчі практики.

 

12.00-18.00 Для найменших гостей:рольове читання з музичним супроводом казок від ГО «Казкоманія», подорож у світі книги від бібліотекарів Острожчини, еко-майстеркласи для малюків.

 

13.00-17.00 - «Цікаві люди»: представлення громадських організацій, проектів.

 

16.00-23.00Концертно-розважальна програма:виступи фольклорних музичних та танцювальних колективів, презентація козацьких бойових мистецтв від Міжнародної федерації бойового гопака, етнотанки, хороводи та співанки навколо ватри, фаєр-шоу.

 

Протягом дня:таборова похідна баня, риболовля, катання на байдарках та катамаранах, подолання смуги перешкод, смачний козацький куліш, незабутня атмосфера!

 

Бажаючі матимуть можливість залишитись на ніч в таборовому містечку (за умови наявності власного похідного спорядження).

 

Відправлення маршрутних автобусів (від центрального автовокзалу (м.Рівне), «Смачної зупинки», стоматполіклініки (м.Острог): з Рівного до Новомалина (через Острог):  – 10.00 (11.00 в Острозі), 14.30 (15.35 в Острозі), 19.30 (20.35 в Острозі); з Острога до Новомалина: 6.20, 8.20,10.40, 11.00, 12.20, 14.20, 15.35, 18.20, 20.35.

У зворотному напрямку: з Новомалина до Острога: 6.00, 7.00, 9.00, 11.40, 13.00, 16.40, 19.00; з Новомалина до Рівного: 6.00, 11.40, 16.40.

Також, курсуватимуть додаткові автобуси з с. Новомалиндо м. Острог о 22.00!

Детальнішу інформацію можна отримати в групінаFacebookhttps://www.facebook.com/groups/597794607049434/

Обновлено 21.07.2016 14:13
 

Нарада по земельному податку

E-mail Печать PDF

15 липня 2016 року за підтримки голови Острозької районної ради та за ініціативою голів Тесівської, Мощаницької та Хорівської сільських рад відбулася оперативна нарада. Тема засідання була сформована наступним чином: «Порядок реєстрації земельних ділянок фізичними особами та сплата ними земельного податку». Нараду було проведено у форматі питання-відповідь, у якій взяли участь: голова районної ради Стрілецька В.В.,  заступник голови районної ради Демянчук Н.Г., начальник організаційного відділу Лозюк Ю.В., головний спеціаліст, юрисконсульт організаційного відділу Дечковська Г.Р., голова Острозької райдержадміністрації Турович Б.М., голови сільських рад району, представник Острозького відділення Здолбунівської об’єднаної податкової інспекції Штейбарт  В.Г., начальник управління АПР Нех Р.І.

На нараді було розглянуто ряд важливих питань, що стосуються земельних відносин у межах територіальних громад Острозького району, питань щодо реєстрації земельних ділянок, щодо оформлення прав власності на земельні ділянки під розпайованим майном, щодо відсоткової ставки земельного податку, котра є можливою для встановлення в Острозькому районі та ін. На запитання сільських голів відповідали: представник Острозького відділення Здолбунівської об’єднаної податкової інспекції Штейбарт  В.Г., начальник управління АПР Нех Р.І., головний спеціаліст, юрисконсульт організаційного відділу Дечковська Г.Р., свої ремарки вносив голова Острозької райдержадміністрації Турович Б.М.

Також на засіданні було визначено ряд питань, які потребують термінового вирішення і такі, що будуть  розглядатися згодом після підготовки та прийняття відповідного звернення.

Голови сільських рад вважають, що дана форма роботи є актуальною, допомагає у аналізі та вирішенні питань, які виникають у їхній роботі, а тому має бути впроваджена й надалі.

 


Страница 17 из 21

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru