Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

ГРАФІК виїзних прийомів громадян керівництвом Острозької районної ради на ІІІ квартал 2016 року

E-mail Печать PDF

 

ГРАФІК

виїзних прийомів громадян керівництвом Острозької районної ради

на ІV квартал 2016 року

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові, посада

Місце прийому

Дата прийому

1.

Стрілецька Валентина Володимирівна

 

Голова

Острозької районної ради

с. Милятин

середа

12.10.2016

с. Вельбівно

середа

26.10.2016

с. Могиляни

середа

09.11.2016

с. Українка

середа

23.11.2016

с. Грем’яче

середа

07.12.2016

с. Почапки

 

середа

21.12.2016

 

2.

Демянчук

Надія Григорівна

 

Заступник голови

Острозької районної ради

с. Новородчиці

п’ятниця

07.10.2016

с. Мощаниця

п’ятниця

21.10.2016

с. Плоске

п’ятниця

04.11.2016

с. Бухарів

п’ятниця

18.11.2016

с. Розваж

п’ятниця

02.12.2016

с. Хорів

п’ятниця

16.12.2016

с. Оженин

п’ятниця

30.12.2016

 

 

Обновлено 29.09.2016 07:04
 

Пройшов День відкритих дверей в Острозькій районній раді та райдержадміністрації

E-mail Печать PDF

 

25 травня 2016 року став особливим для посадовців Острозької районної ради та Острозької  РДА, адже в цей день до них завітали старшокласники Острозького району.

День відкритих дверей для старшокласників відкрили голова районної ради Валентина Стрілецька та голова райдержадміністрації Богдан Турович. Керманичі району звернулись до молоді з настановою, розповіли про бачення розвитку району та побажали креативу та наснаги для втілення ідей. Продовжили знайомство керівники структурних підрозділів, які розповіли про свої посадові обов’язки та запропонували старшокласникам долучитись до роботи. Учасники заходу, перебуваючи на робочих місцях в районній раді та райдержадміністрації, мали можливість визначитись, що найбільш близьким є для кожного з них.

Проте на цьому знайомство старшокласників з районною радою та райдержадміністрацією не завершилось. Під час тренінгу «Розвиток територіальних громад району» команди відпрацювали ідею ідеальної територіальної громади та розробили свій план розвитку рідного села. Свої напрацювання діти презентували керівництву району, яке в свою чергу зголосилось допомогти в креативних починаннях. Також, помічник-консультант депутата районної ради Олександра Качана вже відібрала ініціативу представниці Хорівської школи та зголосилась посприяти дітям в її реалізації.

Діти не лише розповіли про те, що вони хочуть бачити в себе в громадах, але й чітко сказали, що для цього кожен з них має зробити. Тому, незабаром чекаємо в школах району толоки, круглі столи, присвячені здоровому способу життя, волонтерські ініціативи та ще багато чого іншого.

Будемо сподіватися, молоде покоління продовжить свою роботу та і надалі радуватиме своєю небайдужістю до розвитку району, позитивом та креативними ідеями. А для цього двері Острозької районної ради та Острозької райдержадміністрації залишатимуться відкритими завжди.

 

Cвято останнього дзвоника

E-mail Печать PDF

Ось і ще один навчальний рік позаду. Школярі врешті можуть відкласти підручники та насолоджуватись літніми канікулами. Адже сьогодні, 27 травня, відбулося свято останнього дзвоника у загальноосвітніх школах Острозького району, яке відвідали керівництво  районної ради та начальники відділів виконавчого апарату ради.

У кожній школі учні вишикувалися у святкову лінійку за традицією. Вчителі отримували привітання. А випускники востаннє почули шкільний дзвінок.

Голова районної ради Валентина Стрілецька  завітала на свято останнього дзвоника до Новомалинської ЗОШ, де привітала школярів та вчителів з закінченням навчального року, а випускникам побажала щасливої життєвої долі та вагомих успіхів у подальшому житті.

Заступник голови районної ради Надія Демянчук завітала на урочисту лінійку в Кутянківську ЗОШ і побажала випускникам успіхів, вдалих перших кроків у самостійному житті та висловила надію, що молоде покоління зробить гідний внесок у розбудову нашої держави.

 

Cемінар-навчання для секретарів сільських рад Острозького району.

E-mail Печать PDF

19 травня під керівництвом голови Острозької районної ради Валентини Стрілецької відбувся семінар-навчання для секретарів сільських рад Острозького району.

         Керуючий справами районної ради Валентина Медведь проінформувала про дотримання вимог трудового законодавства та законодавства про службу в органах місцевого самоврядування в діяльності виконавчих апаратів сільських рад. Про організаційне забезпечення діяльності сільських рад розповіла Юлія Лозюк, начальник організаційного відділу районної ради. Інна Разорьонова, начальник загального відділу районної ради проінформувала про організацію діловодства в сільських радах та про дотримання контролю за строками виконання документів.

 

 

Засідання Координаціної ради з питань місцевого самоврядування 21.04.2016

E-mail Печать PDF

21 квітня  в малому залі адмінприміщення Острозької районної ради вкотре відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Острозької районної ради, участь в якому взяли голова районної ради Стрілецька Валентина, керуючий справами районної ради Медведь Валентина, начальник організаційного відділу районної ради Лозюк Юлія, головний спеціаліст, юрисконсульт районної ради Дечковська Галина та сільські голови.

Засідання розпочали із затвердження Плану роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Острозької районної ради на друге півріччя 2016 року. Голова районної ради зосередила увагу членів ради на важливість для району питань включених до плану, зокрема таких як реалізація повноважень органів місцевого самоврядування щодо управління майном комунальної власності територіальних громад; особливостей реалізації законодавства України щодо поводження з відходами на території Острозького району.

 Керуючий справами районної ради наголосила на питанні дотримання вимог трудового законодавства та законодавства про службу в органах місцевого самоврядування в діяльності виконавчих апаратів сільських рад.

Останнім часом, досить гостро постало питання з повноваження сільських рад в сфері надрокористування і, як зауважила керуючий справами районної ради Медведь Валентина, в цій сфері на законодавчому рівні відбулись зміни, про наслідки яких для територіальних громад і були ознайомлені сільські голови.

Члени Координаційної ради говорили і про дотримання вимог законодавства в сфері доступу до публічної інформації та захисту персональних даних, з основними моментами якого ознайомила начальник організаційного відділу районної ради Лозюк Юлія. Сільським радам рекомендовано привести у відповідність до вимог чинного законодавства регламенти сільських рад, проговорено питання поіменного голосування на пленарних засіданнях рад.

Лозюк Юлія також наголосила на потребі в співпраці районної ради та сільських рад, адже від її злагодженості залежить ефективність роботи органів місцевого самоврядування району. Сільським головам доведено до відома рішення районної ради №69 від 18.03.2016, яким закріплено депутатів Острозької районної ради сьомого скликання за сільськими територіальними громадами та рекомендовано надавати безоплатно приміщення для проведення депутатами районної ради прийому громадян, зустрічі з виборцями.

На завершення, сільських голів ознайомлено із зверненнями, що надійшли на адресу районної ради, зокрема обговорили питання відвідування помешкань осіб похилого віку, пенсіонерів, що проживають на території сільських рад та рекомендовано сільським головам проводити протягом 2016 року заходи, на яких розглядати питання координації спільних дій з метою надання соціальної допомоги, встановлення за вказаними категоріями осіб соціального патронажу, забезпечення безпеки пенсіонерів та одиноких осіб похилого віку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Страница 19 из 22

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru