Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

ПРОТОКОЛ 13 сесії 27 липня 2017 року

E-mail Печать PDF

ПРОТОКОЛ

тринадцятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

м. Острог                                                                              27 липня 2017 року

 

Сесія розпочалась:      о 10 год. 10 хв.

Сесія закінчилась:        об 10 год. 45 хв.

 

Всього обрано: 34 депутати

Присутні на сесії: 27 депутатів

(Список присутніх на сесії депутатів додається, додаток 1)

 

На сесію районної ради запрошені: голова райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату РДА, начальник Острозького ВП ГУ Національної поліції у Рівненській області, керівник Здолбунівської місцевої прокуратури, уповноважений Здолбунівського міжрайонного відділення СБУ, начальник ГУ ДСНС України у Рівненській області, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій Острозького району, представники ЗМІ, депутати обласної ради.

(Список присутніх на сесії запрошених додається, додаток 2)

 

Головуючий: Стрілецька В.В., голова районної ради.

 

ВИСТУПИЛА: Стрілецька В.В., головуючий, довела до відома депутатів районної ради, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань» рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, пунктами 1, 29 і 31 статті 43 та статтями 55, 56 цього Закону, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

Звернула увагу депутатів районної ради на те, що у їхніх папках знаходяться листки поіменного голосування для кожного особисто. Попросила відмічати по кожному питанню результати голосування,  а саме  проставляти свій голос в графах за основу, в цілому, а у випадку голосування за пропозиції – то і там. Навпроти кожного питання має стояти підпис. Повідомила, що в питанні Різне, до депутатів підійдуть працівники апарату та зберуть результати голосування.

Окрім того, головуючий, звернула  увагу депутатів на визначений в Регламенті Острозької районної ради порядок надання слова для виступу. Час, який надається для доповіді, не може перевищувати 30 хвилин, для співдоповіді – 15 хвилин, для заключного слова – 10 хвилин. Виступаючим в обговоренні надається час тривалістю до 5 хвилин; для повторних виступів в обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для заяв, внесення запитів, резолюцій, виступів у різному – до 3 хвилин; для виступів щодо кандидатур та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій – до 3 хвилин.

Заява про надання слова для виступу на засіданні подається усно або в письмовій формі головуючому після затвердження порядку денного сесії.

На засіданні ніхто не може виступати без дозволу головуючого. Головуючий надає слово депутатам з дотриманням черговості, встановленої для промовців на підставі їх заяв про надання слова. Головуючий за погодженням з депутатами може визначити іншу черговість виступаючих. Запропонувала для тих хто бажає виступити в питанні Різне, повідомити про це секретаріат усно чи письмово зазначивши суть питання.

 

1. СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного тринадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання.

ДОПОВІДАЛА: Стрілецька В.В., голова районної ради, ознайомила присутніх із запропонованим порядком денним.

 

Стрілецька В.В., головуючий, повідомила, що надійшла пропозиція від депутата районної ради Самойлович О.В., при поіменному голосуванні не називати кожного депутата, а голосувати підняттям рук хто «за», «проти», «утримався». А у спірних питаннях проводити голосування поіменно.

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування пропозицію депутата районної ради Самойлович О.В.

 

Голосували: за – 27 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Пропозиція підтримана

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проект рішення «Про затвердження порядку денного тринадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання» проголосувати за основу.

 

Голосували: за – 27 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Стрілецька В.В., головуючий, озвучила пропозицію від спільного засідання постійних комісій районної ради, а саме:

Включити в порядок денний тринадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання питання «Про Програму розвитку дорожнього господарства Острозького району на 2017-2021 роки».

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування пропозицію від спільного засідання постійних комісій.

Голосували: за – 27 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Пропозиція підтримана

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування прийняти рішення в цілому.

 

Голосували: за – 27 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 27 липня 2017 року №207 «Про затвердження порядку денного тринадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання» (додається).

 

2. СЛУХАЛИ: «Про районну програму створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017-2021 роки».

ДОПОВІДАЛА: Іванова Л.Є., заступник голови Острозької РДА (тези виступу додаються).

ВИСТУПИЛИ: Веляник В.В., депутат районної ради, зазначив, що на спільному засіданні постійних комісій районної ради були розглянуті всі питання запропонованого порядку денного тринадцятої сесії до питань 2, 3, 6, 7, 8, 11 зауважень та пропозицій не надходило, тому вважає за можливе прийняти зазначені питання пакетом без обговорення.

 

Савчук В.Л., депутат районної ради, запропонував прийняти рішення без обговорення і пакетом по питаннях порядку денного з 2 по 11 включно.

 

Стрілецька В.В., головуючий, озвучила, що до питання порядку денного тринадцятої сесії «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» надійшли доповнення, а до питання порядку денного «Про делегування представників Острозького району до складу госпітальної ради Рівненського госпітального округу» від спільного засідання постійних комісій районної ради надійшли рекомендації, їх потрібно озвучити.

 

Стрілецька В.В., головуючий, довела до відома депутатів, що надійшла  пропозиція від Веляника В.В. депутата районної ради, проголосувати питання 2, 3, 6, 7, 8, 11 пакетом без обговорення, оскільки вони були розглянуті на засіданні постійних комісій і зауважень чи пропозицій не надходило.

 

2. Про районну програму створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017-2021 роки.

Доповідає: Іванова Л.Є., заступник голови Острозької РДА.

 

3. Про районну програму запобігання виникнення лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки.

Доповідає: Сопіга І.С., перший заступник голови Острозької РДА (тези виступу додаються).

 

6. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.

Доповідає: Іванова Л.Є., заступник голови Острозької РДА (тези виступу додаються).

 

7. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 267,6911 га (кадастровий номер: 5624285600:08:002:0001), яка перебуває в оренді ТзОВ «ГОСПОДАРСТВО СПІВАКА», терміном на 25 років, для товарного риборозведення (для рибогосподарських потреб) на території Новомалинської сільської ради Острозького району Рівненської області, за межами населених пунктів.

Доповідає: Савчук В.Л., голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів (тези виступу додаються).

 

8. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,4788 га (кадастровий номер: 5624285600:08:002:0027), яка перебуває в оренді ТзОВ «ГОСПОДАРСТВО СПІВАКА», терміном на 25 років, для товарного риборозведення (для рибогосподарських потреб) на території Новомалинської сільської ради Острозького району Рівненської області, за межами населених пунктів.

Доповідає: Савчук В.Л., голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів(тези виступу додаються) .

 

11. Про Програму розвитку дорожнього господарства Острозького району на 2017-2021 роки.

Доповідає: Сопіга І.С., перший заступник голови Острозької РДА (тези виступу додаються).

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування пропозицію Веляника В.В., депутата районної ради, прийняти рішення без обговорення і пакетом по питаннях порядку денного 2, 3, 6, 7, 8, 11.

 

Голосували: за – 24 депутати

Проти – 0 депутатів

Утримались – 3 депутати

Пропозиція підтримана

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проголосувати за основу проекти рішень по питаннях 2, 3, 6, 7, 8, 11 затвердженого порядку денного тринадцятої сесії.

 

Голосували: за – 27 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи є зміни та доповнення до проектів рішень? Оскільки змін та доповнень не було запропонувала проекти рішень по питаннях порядку денного 2, 3, 6, 7, 8, 11 проголосувати в цілому.

 

Голосували: за – 27 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 27 липня 2017 року №208 «Про районну програму створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017-2021 роки» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 27 липня 2017 року №209 «Про районну програму запобігання виникнення лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 27 липня 2017 року №212 «Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 27 липня 2017 року №213 «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 267,6911 га (кадастровий номер: 5624285600:08:002:0001), яка перебуває в оренді ТзОВ «ГОСПОДАРСТВО СПІВАКА», терміном на 25 років, для товарного риборозведення (для рибогосподарських потреб) на території Новомалинської сільської ради Острозького району Рівненської області, за межами населених пунктів» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 27 липня 2017 року №214 «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,4788 га (кадастровий номер: 5624285600:08:002:0027), яка перебуває в оренді ТзОВ «ГОСПОДАРСТВО СПІВАКА», терміном на 25 років, для товарного риборозведення (для рибогосподарських потреб) на території Новомалинської сільської ради Острозького району Рівненської області, за межами населених пунктів» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 27 липня 2017 року №217 «Про Програму розвитку дорожнього господарства Острозького району на 2017-2021 роки» (додається).

 

3. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

ДОПОВІДАЛА: Лось В.І., начальник фінансового управління Острозької РДА (доповідь додається).

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи є запитання до доповідача? Оскільки запитань не було запропонувала проект рішення проголосувати за основу.

 

Голосували: за – 27 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проект рішення проголосувати в цілому.

 

Голосували: за – 27 депутати

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 27 липня 2017 року №210 «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» (додається).

 

4. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на обслуговування у закладах охорони здоров'я Острозького району населення міста Острога.

ДОПОВІДАЛА: Лось В.І., начальник фінансового управління Острозької РДА, сказала, що це питання виключно технічне і відповідно до діючого Бюджетного кодексу потрібно прийняти рішення, щоб до 01 серпня направити пакет документів в Міністерство фінансів та Міністерство охорони здоров’я України.

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи є запитання до доповідача? Оскільки запитань не було запропонувала проект рішення проголосувати за основу та в цілому.

 

Голосували: за – 27 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 27 липня 2017 року №211 «Про надання згоди на обслуговування у закладах охорони здоров'я Острозького району населення міста Острога» (додається).

 

5. СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Регламенту Острозької  районної ради сьомого скликання.

ДОПОВІДАЛА: Демянчук Н.Г., заступник голови районної ради, яка наголосила, що відповідно до чинного законодавства потрібно внести зміни та доповнення до Регламенту Острозької районної ради сьомого скликання, зокрема включити пункти:

-         на депутатів районної ради поширюються вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

-         депутати районної ради забов’язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством;

-         доповнити статтю 81 пунктом 5 наступного змісту:

постійна комісія районної ради з правових питань, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики здійснює контроль за дотриманням депутатами районної ради вимог чинного законодавства з питань запобігання корупції, в т.ч. контролює своєчасність подання ними декларацій Нацагенству з питань запобігання корупції.

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи є запитання до доповідача? Оскільки запитань не було запропонувала проект рішення проголосувати за основу.

Голосували: за – 27 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проект рішення проголосувати в цілому.

 

Голосували: за – 27 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 27 липня 2017 року №215 «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Острозької  районної ради сьомого скликання» (додається).

 

6. СЛУХАЛИ: Про делегування представників Острозького району до складу госпітальної ради Рівненського госпітального округу.

ДОПОВІДАЛА: Демянчук Н.Г., заступник голови районної ради, сказала, що відповідно до чинного законодавства потрібно делегувати до складу госпітальної ради Рівненського госпітального округу два представника Острозького району. На спільному засіданні постійних комісій це питання обговорювалося і рекомендовано делегувати:

Туровича Богдана Михайловича, голову Острозької районної державної адміністрації;

Веляника Василя Васильовича, головного лікаря Острозької ЦРЛ, депутата районної ради, голову постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи є запитання до доповідача? Оскільки запитань не було запропонувала проект рішення проголосувати за основу.

 

Голосували: за – 26 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Не голосував депутат районної ради Веляник В.В.

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, повідомила, що від спільного засідання постійних комісій районної ради надійшли рекомендації наступного змісту:

Делегувати до складу госпітальної ради Рівненського госпітального округу представників Острозького району:

Туровича Богдана Михайловича, голову Острозької районної державної адміністрації;

Веляника Василя Васильовича, головного лікаря Острозької ЦРЛ, депутата районної ради, голову постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

 

      Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування озвучену пропозицію від спільного засідання постійних комісій районної ради.

 

Голосували: за – 26 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Не голосував депутат районної ради Веляник В.В.

Пропозиція підтримана

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування прийняти рішення в цілому.

 

Голосували: за – 26 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Не голосував депутат районної ради Веляник В.В.

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

         У зв’язку з конфліктом інтересів по даному питанню не голосував депутат районної ради Веляник В.В. (заява додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 27 липня 2017 року №216 «Про делегування представників Острозького району до складу госпітальної ради Рівненського госпітального округу» (додається).

 

7. СЛУХАЛИ: Різне.

        

         Стрілецька В.В., головуючий, довела до відома депутатів, що на спільному засіданні постійних комісій районної ради слухалось питання «Про інформацію про стан законності та правопорядку на території Острозького району та міста Острога у І півріччі 2017 року». На засіданні було вирішено заслухати інформацію на 13 сесії районної ради в питанні «Різне».

 

         Стрілецька В.В., головуючий, запросила до слова Нижника Г.П., керівника Здолбунівської місцевої прокуратури (інформація додається).

Калюжний О.Ю., депутат районної ради, запитав, який передбачений захист е-декларацій?

 

Нижник Г.П., керівник Здолбунівської місцевої прокуратури, відповів, що закони приймає Верховна Рада України. Ця проблематика була предметом обговорення не в одному закладі але закон прийнятий і всі мають його виконувати.

 

Веляник В.В., депутат районної ради, запитав, особисту точку зору Нижника Г.П., керівника Здолбунівської місцевої прокуратури, стосовно легалізації зброї?

 

Нижник Г.П., керівник Здолбунівської місцевої прокуратури, відповів, що як громадянин він проти щоб у кожного була зброя.

 

Стрілецька В.В., головуючий, сказала, інформацію про стан законності та правопорядку на території Острозького району та міста Острога у І півріччі 2017 року взято до відома.

 

Стрілецька В.В., головуючий, запросила до слова керівника Міжрайонних відділень Здолбунівського, Острозьського, Гощанського, Корецького районів Рівненського обласного управління Антикорупційного Бюро в Україні Колодюка М.Ф..

 

Колодюк М.Ф., керівник Міжрайонних відділень Здолбунівського, Острозьського, Гощанського, Корецького районів Рівненського обласного управління Антикорупційного Бюро в Україні, сказав, що представляє інтереси чотирьох районів та повідомив контакти для зв’язку.

 

Шевчук О.Б., депутат районної ради, запитала, що це за структура, які її функції, повноваження?

 

Колодюк М.Ф., керівник Міжрайонних відділень Здолбунівського, Острозьського, Гощанського, Корецького районів Рівненського обласного управління Антикорупційного Бюро в Україні, відповів, що все вказано на офіційному веб-сайті, кожен може зайти і ознайомитися.

 

Стрілецька В.В., головуючий, подякувала депутатам за проведену роботу та закрила пленарне засідання.

 

 

Головуючий                                                                               В.В. Стрілецька

 

 

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru