Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

ПРОТОКОЛ 15 сесии 10 жовтня 2017 року

E-mail Печать PDF

ПРОТОКОЛ

п’ятнадцятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

м. Острог                                                                              10 жовтня 2017 року

 

Сесія розпочалась:       о 10 год. 35 хв.

Сесія закінчилась:        об 10 год. 50 хв.

 

Всього обрано: 34 депутати

Присутні на сесії: 30 депутатів

(Список присутніх на сесії депутатів додається, додаток 1)

 

На сесію районної ради запрошені: голова райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату РДА, начальник Острозького ВП ГУ Національної поліції у Рівненській області, керівник Здолбунівської місцевої прокуратури, уповноважений Здолбунівського міжрайонного відділення СБУ, начальник ГУ ДСНС України у Рівненській області, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій Острозького району, представники ЗМІ, депутати обласної ради, заступник головного інженера ХАЕС.

(Список присутніх на сесії запрошених додається, додаток 2)

 

Головуючий: Стрілецька В.В., голова районної ради.

 

ВИСТУПИЛА: Стрілецька В.В., головуючий, довела до відома депутатів районної ради, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань» рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, пунктами 1, 29 і 31 статті 43 та статтями 55, 56 цього Закону, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

Звернула увагу депутатів районної ради на те, що у їхніх папках знаходяться листки поіменного голосування для кожного особисто. Попросила відмічати по кожному питанню результати голосування,  а саме  проставляти свій голос в графах за основу, в цілому, а у випадку голосування за пропозиції – то і там. Навпроти кожного питання має стояти підпис. Повідомила, що в питанні Різне, до депутатів підійдуть працівники апарату та зберуть результати голосування.

Окрім того, головуючий, звернула  увагу депутатів на визначений в Регламенті Острозької районної ради порядок надання слова для виступу. Час, який надається для доповіді, не може перевищувати 30 хвилин, для співдоповіді – 15 хвилин, для заключного слова – 10 хвилин. Виступаючим в обговоренні надається час тривалістю до 5 хвилин; для повторних виступів в обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для заяв, внесення запитів, резолюцій, виступів у різному – до 3 хвилин; для виступів щодо кандидатур та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій – до 3 хвилин.

Заява про надання слова для виступу на засіданні подається усно або в письмовій формі головуючому після затвердження порядку денного сесії.

На засіданні ніхто не може виступати без дозволу головуючого. Головуючий надає слово депутатам з дотриманням черговості, встановленої для промовців на підставі їх заяв про надання слова. Головуючий за погодженням з депутатами може визначити іншу черговість виступаючих. Запропонувала для тих хто бажає виступити в питанні Різне, повідомити про це секретаріат усно чи письмово зазначивши суть питання.

 

1. СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного п’ятнадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання.

ДОПОВІДАЛА: Стрілецька В.В., голова районної ради, ознайомила присутніх із запропонованим порядком денним.

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проект рішення проголосувати за основу.

 

Голосували: за – 30 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи є зміни, або доповнення? Оскільки доповнень та змін не надійшло, запропонувала проект рішення проголосувати в цілому. 

 

Голосували: за – 30 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 10 жовтня 2017  року №229 «Про затвердження порядку денного п’ятнадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання» (додається).

2. СЛУХАЛИ: Про погодження надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «ІНТЕР  РЕСУРС»  з метою видобування піску Вельбівненського – 2 родовища, що знаходиться в Острозькому районі Рівненської області.

ДОПОВІДАЛА: Медведь В.В., керуючий справами районної ради.

 

Стрілецька В.В., головуючий, довела до відома депутатів, що надійшла пропозиція від депутата районної ради Самойлович О.В., при поіменному голосуванні не називати кожного депутата, а голосувати підняттям рук хто «за», «проти», «утримався». А у спірних питаннях проводити голосування поіменно.

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування пропозицію депутата районної ради Самойлович О.В.

 

Голосували: за – 30 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Пропозиція підтримана

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проект рішення проголосувати за основу.

 

Голосували: за – 30 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

ВИСТУПИВ: Веляник В.В, депутат районної ради, з пропозицією рекомендувати районній раді викласти проект рішення в наступній редакції:

 

1.       Відмовити у наданні надр у користування та видачі спеціального дозволу на користування надрами товариству з обмеженою відповідальністю «ІНТЕР  РЕСУРС»  з метою видобування піску Вельбівненського – 2 родовища, що знаходиться в Острозькому районі Рівненської області.

2.       Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної  ради з економічних питань та комунальної власності (Шевчук О.Б.) та з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів (Савчук В.Л.). 

 

Стрілецька В.В., головуючий, повідомила, що надійшла пропозиція від Веляника В.В., депутата районної ради, та поставила на голосування.

 

Голосували: за – 30 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування прийняти рішення в цілому.

 

Голосували: за – 30 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 10 жовтня 2017 року №230 «Про погодження надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «ІНТЕР  РЕСУРС»  з метою видобування піску Вельбівненського – 2 родовища, що знаходиться в Острозькому районі Рівненської області» (додається).

 

3. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (кадастровий номер 5624287100:05:001:0116) (кадастровий номер 5624287100:05:001:0117), що відводяться в оренду терміном на 7 років ПрАТ «Рівнеобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Сіянцівської сільської ради Острозького району Рівненської області.

ДОПОВІДАВ:    Савчук В.Л., голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів (тези виступу додаються).

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи є запитання до доповідачів? Оскільки запитань не було, запропонувала проголосувати за основу та в цілому.

 

Голосували: за – 30 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 10 жовтня 2017 року №231 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (кадастровий номер 5624287100:05:001:0116) (кадастровий номер 5624287100:05:001:0117), що відводяться в оренду терміном на 7 років ПрАТ «Рівнеобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Сіянцівської сільської ради Острозького району Рівненської області» (додається).

 

4. СЛУХАЛИ: Різне.

 

ВИСТУПИЛИ: Чубик О.Г., Мощаницький сільський голова, підняв питання стосовно копання та видобування кабелю на території сільських рад. Додав, що копають кабель на людських полях, які вже переорані, посіяні. Люди звертаються до сільської ради із скаргами.

 

Турович Б.М., голова Острозької РДА, звернувся до начальника Острозького відділу національної поліції Холода Е.В., з проханням взяти це питання на контроль. Наголосив для сільських голів, що в таких випадках необхідно викликали поліцію.

 

Стрілецька В.В., головуючий, подякувала депутатам за проведену роботу та закрила пленарне засідання.

 

 

 

 

Головуючий                                                                               В.В. Стрілецька

 

 

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru