Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

ПРОТОКОЛ сімнадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

ПРОТОКОЛ

сімнадцятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

м. Острог                                                                     16 листопада 2017 року

 

Сесія розпочалась:       об 11 год. 30 хв.

Сесія закінчилась:        об 11 год. 50 хв.

 

Всього обрано: 34 депутати

Присутні на сесії: 26 депутатів

(Список присутніх на сесії депутатів додається, додаток 1)

 

На сесію районної ради запрошені: голова райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату РДА, начальник Острозького ВП ГУ Національної поліції у Рівненській області, керівник Здолбунівської місцевої прокуратури, уповноважений Здолбунівського міжрайонного відділення СБУ, начальник ГУ ДСНС України у Рівненській області, сільські голови, директори шкіл, керівники підприємств, установ та організацій Острозького району, представники ЗМІ, депутати обласної ради.

(Список присутніх на сесії запрошених додається, додаток 2)

 

Головуючий: Стрілецька В.В., голова районної ради.

 

ВИСТУПИЛА: Стрілецька В.В., головуючий, довела до відома депутатів районної ради, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань» рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, пунктами 1, 29 і 31 статті 43 та статтями 55, 56 цього Закону, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

Звернула увагу депутатів районної ради на те, що у їхніх папках знаходяться листки поіменного голосування для кожного особисто. Попросила відмічати по кожному питанню результати голосування,  а саме  проставляти свій голос в графах за основу, в цілому, а у випадку голосування за пропозиції – то і там. Навпроти кожного питання має стояти підпис. Повідомила, що в питанні Різне, до депутатів підійдуть працівники апарату та зберуть результати голосування.

Окрім того, головуючий, звернула  увагу депутатів на визначений в Регламенті Острозької районної ради порядок надання слова для виступу. Час, який надається для доповіді, не може перевищувати 30 хвилин, для співдоповіді – 15 хвилин, для заключного слова – 10 хвилин. Виступаючим в обговоренні надається час тривалістю до 5 хвилин; для повторних виступів в обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для заяв, внесення запитів, резолюцій, виступів у різному – до 3 хвилин; для виступів щодо кандидатур та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій – до 3 хвилин.

Заява про надання слова для виступу на засіданні подається усно або в письмовій формі головуючому після затвердження порядку денного сесії.

На засіданні ніхто не може виступати без дозволу головуючого. Головуючий надає слово депутатам з дотриманням черговості, встановленої для промовців на підставі їх заяв про надання слова. Головуючий за погодженням з депутатами може визначити іншу черговість виступаючих. Запропонувала для тих хто бажає виступити в питанні Різне, повідомити про це секретаріат усно чи письмово зазначивши суть питання.

 

Стрілецька В.В., головуючий, довела до відома депутатів, що надійшла пропозиція від депутатів районної ради при поіменному голосуванні не називати кожного депутата, а голосувати підняттям рук хто «за», «проти», «утримався». А у спірних питаннях проводити голосування поіменно.

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування пропозицію депутатів районної ради.

Голосували: за – 26 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Пропозиція підтримана

 

ВИСТУПИВ: Веляник В.В., депутат районної ради, запропонував прийняти рішення без обговорення і пакетом по питаннях порядку денного з 1 по 11 включно, у зв’язку з тим, що дані питання були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій і зауважень чи пропозицій не надходило.

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала, питання «Про затвердження порядку денного сімнадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання» проголосувати окремо.

 

1. СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного сімнадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання.

ДОПОВІДАЛА: Стрілецька В.В., голова районної ради, ознайомила присутніх із запропонованим порядком денним.

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проект рішення проголосувати за основу.

 

Голосували: за – 26 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи є зміни, або доповнення? Оскільки доповнень та змін не надійшло, запропонувала проект рішення проголосувати в цілому. 

 

Голосували: за – 26 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №234 «Про затвердження порядку денного сімнадцятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання» (додається).

 

Стрілецька В.В., головуючий, повідомила, що надійшла пропозиція від депутата районної ради Веляника В.В. прийняти рішення без обговорення і пакетом по питаннях порядку денного з 2 по 11 включно.

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування пропозицію депутата районної ради Веляника В.В. прийняти рішення без обговорення і пакетом по питаннях порядку денного з 2 по 11 включно.

 

Голосували: за – 26 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Пропозиція підтримана

 

2.       Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

Доповідає: Лось В.І., начальник фінансового управління Острозької РДА (доповідь додається).

 

3.       Про внесення змін та доповнень до районної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 28.02.2017 №170.

Доповідає: Сопіга І.С., перший заступник голови Острозької РДА (тези виступу додаються).

 

4.       Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Доповідає: Лось В.І., начальник фінансового управління Острозької РДА (доповідь додається).  

 

5.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 6,8921 га, яка відводиться в оренду строком на 49 років громадянці Колєснік Тетяні Вікторівні для ведення фермерського господарства на території Бухарівської сільської ради Острозького районну Рівненської області (кадастровий номер земельної ділянки 5624280800:06:001:0457). 

Доповідає: Савчук В.Л., голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів (тези виступу додаються).

 

6.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 6,4033 га, яка відводиться в оренду строком на 49 років громадянці Колєснік Тетяні Вікторівні для ведення фермерського господарства на території Бухарівської сільської ради Острозького районну Рівненської області (кадастровий номер земельної ділянки 5624280800:06:001:0461).

Доповідає: Савчук В.Л., голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів (тези виступу додаються).

 

7.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 17,6753 га, яка відводиться в оренду строком на 49 років громадянці Колєснік Тетяні Вікторівні для ведення фермерського господарства на території Бухарівської сільської ради Острозького районну Рівненської області (кадастровий номер земельної ділянки 5624280800:06:001:0459).

Доповідає: Савчук В.Л., голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів (тези виступу додаються).

 

8.            Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624281200:08:003:0030), яка надається в оренду строком на 7 років гр. Чухерику Ярославу Івановичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Вельбівненської сільської ради Острозького району Рівненської області.

Доповідає: Савчук В.Л., голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів (тези виступу додаються).

 

9.            Про внесення змін до рішення районної ради від 25.05.2017 №197  «Про припинення в результаті реорганізації (перетворення) комунального закладу Бродівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Острозької районної ради Рівненської області».

Доповідає: Іванова Л.Є., заступник голови Острозької РДА (тези виступу додаються).

 

10.       Про внесення змін до рішення районної ради від 25.05.2017 №198  «Про припинення в результаті реорганізації (перетворення) комунального закладу Новородчицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Острозької районної ради Рівненської області».

Доповідає: Іванова Л.Є., заступник голови Острозької РДА (тези виступу додаються).

 

11.       Про внесення змін до рішення районної ради від 25.05.2017 №199  «Про припинення в результаті реорганізації (перетворення) комунального закладу Навчально-виховний комплекс «Слобідська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Острозької районної ради Рівненської області».

Доповідає: Іванова Л.Є., заступник голови Острозької РДА (тези виступу додаються).

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи є запитання до доповідачів? Оскільки запитань не було, запропонувала проголосувати за основу проекти рішень по питаннях з 2 по 11 включно затвердженого порядку денного сімнадцятої сесії.

 

Голосували: за – 26 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи є зміни та доповнення до проектів рішень? Оскільки змін та доповнень не було запропонувала проекти рішень по питаннях порядку денного з 2 по 11 включно проголосувати в цілому.

 

Голосували: за – 26 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №235 «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №236 «Про внесення змін та доповнень до районної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 28.02.2017 №170» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №237 «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №238 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 6,8921 га, яка відводиться в оренду строком на 49 років громадянці Колєснік Тетяні Вікторівні для ведення фермерського господарства на території Бухарівської сільської ради Острозького районну Рівненської області (кадастровий номер земельної ділянки 5624280800:06:001:0457)» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №239 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 6,4033 га, яка відводиться в оренду строком на 49 років громадянці Колєснік Тетяні Вікторівні для ведення фермерського господарства на території Бухарівської сільської ради Острозького районну Рівненської області (кадастровий номер земельної ділянки 5624280800:06:001:0461)» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №240 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 17,6753 га, яка відводиться в оренду строком на 49 років громадянці Колєснік Тетяні Вікторівні для ведення фермерського господарства на території Бухарівської сільської ради Острозького районну Рівненської області (кадастровий номер земельної ділянки 5624280800:06:001:0459)» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №241 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624281200:08:003:0030), яка надається в оренду строком на 7 років гр. Чухерику Ярославу Івановичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Вельбівненської сільської ради Острозького району Рівненської області» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №242 «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.05.2017 №197  «Про припинення в результаті реорганізації (перетворення) комунального закладу Бродівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Острозької районної ради Рівненської області» (додається).

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №243 «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.05.2017 №198  «Про припинення в результаті реорганізації (перетворення) комунального закладу Новородчицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Острозької районної ради Рівненської області» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №244 «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.05.2017 №199  «Про припинення в результаті реорганізації (перетворення) комунального закладу Навчально-виховний комплекс «Слобідська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Острозької районної ради Рівненської області» (додається).

 

2. СЛУХАЛИ: Про застосування революційного прапора ОУН на території Острозького району.

ДОПОВІДАЛА: Шевчук О.Б., голова постійної комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проект рішення проголосувати за основу.

 

Голосували: за – 25 депутатів

Проти – 1 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, повідомила, що від спільного засідання постійних комісій районної ради надійшли рекомендації наступного змісту:

Внести зміни в проект рішення, а саме:

-       пункт 1, 2 викласти в наступній редакції:

Рекомендувати органам місцевого самоврядування Острозького району, в межах чинного законодавства, розглянути питання стосовно підняття в населених пунктах революційного прапора ОУН у дати визначені в додатку.

-         пункт 3 вважати пунктом 2.

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування пропозицію від спільного засідання постійних комісій районної ради.

 

Голосували: за – 25 депутати

Проти – 1 депутат

Утримались – 0 депутатів

Пропозиція підтримана

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проголосувати за проект рішення в цілому.

 

Голосували: за – 25 депутати

Проти – 1 депутат

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №245 «Про застосування революційного прапора ОУН на території Острозького району» (додається).

 

3. СЛУХАЛИ: Про трудовий контракт з керівником КП «Міжлікарняна аптека» Гандзілевською С.А..

ДОПОВІДАЛА: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

ВИСТУПИВ: Антонюк І.В., депутат районної ради, запропонував прийняти рішення без обговорення і пакетом по питаннях порядку денного 13 та 14, у зв’язку з тим, що дані питання були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій і зауважень чи пропозицій не надходило.

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування пропозицію депутата районної ради Антонюка І.В. прийняти рішення без обговорення і пакетом по питаннях порядку денного 13 та 14.

 

Голосували: за – 26 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Пропозиція підтримана

 

13.       Про трудовий контракт з керівником КП «Міжлікарняна аптека» Гандзілевською С.А..

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

14.            Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами Острозької районної ради.

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проекти рішень проголосувати за основу.

 

Голосували: за – 26 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проголосувати за проекти рішень в цілому.

 

Голосували: за – 26 депутати

Проти – 0 депутат

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №246 «Про трудовий контракт з керівником КП «Міжлікарняна аптека» Гандзілевською С.А.» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 16 листопада 2017  року №247 «Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік» (додається).

 

4. СЛУХАЛИ: Різне.

 

Стрілецька В.В., головуючий, подякувала депутатам за проведену роботу та закрила пленарне засідання.

 

 

 

Головуючий                                                                               В.В. Стрілецька

 

 

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru