Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Протокол другого пленарного засідання 1 сесії 19.11.15

E-mail Печать PDF

ПРОТОКОЛ

першої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

ІІ-ге пленарне засідання                                             19 листопада  2015 року

 

Сесія розпочалась:                                                                     о 10 годині 05 хв.

Сесія закінчилась:                                                       о 10 годині 45 хв.

 

Всього обрано                                                                     34 депутати

Присутні на сесії                                                                  33 депутатів

 

 (Список присутніх на сесії депутатів додається, додаток №1)

 

На сесію районної ради запрошені: голова райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, Острозький міжрайонний прокурор, начальник Острозького МВ УМВС України у Рівненській області, представник СБУ, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій Острозького району, представники ЗМІ, депутати обласної ради.

 

(Список присутніх на сесії запрошених додається, додаток №2)

 

 

Головуючий: Стрілецька В.В., голова районної ради.

 

1. СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного другого пленарного засідання першої сесії Острозької районної ради сьомого скликання.

ДОПОВІДАЛА: Стрілецька В.В., голова районної ради, ознайомила присутніх із запропонованим порядком денним та запропонувала прийняти рішення за основу.

 

Голосували: за – 33 депутати

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи немає змін до запропонованого порядку денного, оскільки їх не було, поставила на голосування пропозицію прийняти рішення в цілому.

 

Голосували: за – 33 депутати

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 19 листопада 2015 року №3 «Про затвердження порядку денного другого пленарного засідання першої сесії Острозької районної ради сьомого скликання» (додається).

 

2. СЛУХАЛИ: Про утворення постійних комісій Острозької районної ради сьомого скликання.

ДОПОВІДАЛА: Демянчук Н.Г.,  заступник голови ради,  котра ознайомила присутніх із проектом рішення «Про утворення постійних комісій Острозької районної ради сьомого скликання».

 

Стрілецька В.В., головуючий,  запропонувала взяти за основу проект рішення «Про утворення постійних комісій Острозької районної ради сьомого скликання». 

Голосували: за – 33 депутати

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, запитала чи немає змін та доповнень до проекту рішення, оскільки їх  не було поставила на голосування пропозицію прийняти рішення в цілому.

Голосували: за – 33 депутати

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 19 листопада 2015 року №4 «Про утворення постійних комісій Острозької районної ради сьомого скликання» (додається).

 

3. СЛУХАЛИ: Різне.

ВИСТУПИЛИ: Дем’янчук Н.Г., заступник голови ради, котра зазначила, що на ім’я голови районної ради надійшло два повідомлення про створення депутатських фракцій, фракції  ВО «Батьківщина» та фракції «Політичної партії Конкретних справ», що  (додаються). Також, Демянчук Н.Г., роз’яснила порядок створення фракцій для решти депутатів.

Дмитрук О.А., депутат районної ради, подякував депутатам за оперативно проведену сесію і прийняті рішення. Та подав пропозицію доручити одній із комісій підготувати звернення до Президента України щодо зниження тарифів на комунальні послуги.

Демянчук Н.Г., заступник голови районної ради, роз’яснила депутатам, що після сесії їм необхідно провести організаційні засідання комісій. А також побажала працювати на благо усіх верств населення, що голосували за обраних депутатів, не визначаючи першочергових та другорядних питань.

Марушко Д.Г., депутат районної ради, підтримав депутата Дмитрука О.А. та запропонував підготувати звернення до Президента України, стосовно ситуації на Сході країни.

Демянчук Н.Г., заступник голови районної ради, розяснила депутатам порядок підготовки депутатських запитів та звернень.

Веляник В.В., депутат районної ради, вказав, що можна підготувати пропозицію щодо розвитку ситуації на Сході, яка не буде мати правових наслідків, але виражатиме погляди депутатів Острозької районної ради.

Стрілецька В.В., голова районної ради, подякувала депутатам за проведену роботу та закрила першу сесію Острозької районної ради сьомого скликання.

 

 

Головуючий                                                                         В.В. Стрілецька

 

 

 

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru