Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

До уваги громадськості Острозького району

E-mail Печать PDF

 

ОСТРОЗЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

08.11. 2016                                                                                                                №44

 

Про проведення громадського обговорення

 

         З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозиції щодо присвоєння комунальному закладу  Навчально-виховний комплекс «Новомалинська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» імені Томаша Оскара Сосновського, керуючись ст. ст. 3, 6 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»:

1.  Провести громадське обговорення у формі засідання за круглим столом з питання присвоєння імені визначного скульптора, що народився в селі Новомалин, Томаша Оскара Сосновського комунальному закладу Навчально-виховний комплекс «Новомалинська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Острозької районної ради Рівненської області.

2.  Визначити відповідальною особою за проведення громадського обговорення керуючого справами Медведь Валентину Василівну.

3.  Оприлюднити інформаційне повідомлення на офіційному веб-сайті Острозької районної ради.

4.  Встановити строк громадського обговорення – 2 місяці з дати оприлюднення інформаційного повідомлення.

5.  Пропозиції (зауваження) учасників обговорення подаються у письмовій, усній, електронній формі протягом 30 днів з дати оприлюднення інформаційного повідомлення.

6.  Відповідальній особі впродовж 14 днів після закінчення строку подання пропозицій узагальнити пропозиції та подати звіт.

7.  Начальнику загального відділу Разорьоновій І.В. забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті районної ради інформаційного повідомлення, пропозицій (зауважень) та результатів громадського обговорення.

8.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної ради                                                                       В.В. Стрілецька

 

 

 До уваги громадськості Острозького району

         В Острозьку районну раду надійшла пропозиція від ГО «Культурно-просвітницький центр ім. Томаша Оскара Сосновського» щодо присвоєння комунальному закладу НВК «Новомалинська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» імені визначного скульптора, що народився в селі Новомалин Острозького району, Томаша Оскара Сосновського.

         Відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» юридичним особам та об’єктам права власності ім’я фізичної особи присвоюється лише після її смерті та після проведення громадського обговорення і за згодою трудового колективу. У разі присвоєння імені фізичної особи юридичній особі, яка перебуває у спільній власності територіальних громад району, рішення приймається районною радою. Подання про присвоєння імені з відповідними документами подається на розгляд районної ради головою районної ради. Серед документів, що додаються до подання, повинні бути узагальненні зауваження і пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення.

 

 

 Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення

         Відповідно до ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»  Острозька районна рада проводить громадське обговорення у формі засідання за круглим столом щодо присвоєння імені визначного скульптора, що народився 12 грудня 1812 року в селі Новомалин Острозького району, комунальному закладу НВК «Новомалинська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)».  

 

1.  Організатор обговорення

Острозька районна рада в особі голови Острозької районної ради Стрілецької В.В.

2.  Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи

Комунальний заклад  Навчально-виховний комплекс «Новомалинська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Острозької районної ради Рівненської області.

3.  Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі

 

Томаш Оскар Сосновський.

4.  Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння імені юридичній особі

ГО «Культурно-просвітницький центр ім. Томаша Оскара Сосновського».

5.  Строк, місце, час проведення заходу з громадського обговорення

Місце проведення зал засідань Острозької районної ради (м. Острог, пр. Незалежності, 14).

Строк проведення – два місяці з дати оприлюднення інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті Острозької районної ради.

Час проведення – 10 год. 00 хв.

Реєстрація учасників – 9.00 - 9.45.

Вхід для ЗМІ вільний.

6.  Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій

35800, м. Острог, пр. Незалежності, 14.

Email: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Тел.: 2-21-61.

Пропозиції подаються в письмовій або усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, що їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Строк подання – 30 днів з дати оприлюднення інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті Острозької районної ради.

 

7.     Місцезнаходження та

(або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора, за яким можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення

Острозька районна рада

(м. Острог, пр. Незалежності, 14, каб. 115).

Тел.: 2-21-61.

8.                Прізвище та імя особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення

Медведь Валентина Василівна, керуючий справами Острозької районної ради.

Тел.: 2-21-61. 

Обновлено 08.11.2016 14:29  

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru