Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Протокол 10 сесії 27 грудня

E-mail Печать PDF

ПРОТОКОЛ

десятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

м. Острог                                                                              23 грудня 2016 року

 

Сесія розпочалась:      о 09 год. 50 хв.

Сесія закінчилась:        о 10 год. 05 хв.

 

Всього обрано: 34 депутати

Присутні на сесії: 28 депутатів

(Список присутніх на сесії депутатів додається, додаток 1)

 

На сесію районної ради запрошені: голова райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій Острозького району, представники ЗМІ.

(Список присутніх на сесії запрошених додається, додаток 2)

 

Головуючий: Стрілецька В.В., голова районної ради.

 

ВИСТУПИЛА: Стрілецька В.В., головуючий, довела до відома депутатів районної ради, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань» рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, пунктами 1, 29 і 31 статті 43 та статтями 55, 56 цього Закону, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

Звернула увагу депутатів районної ради на те, що у їхніх папках знаходяться листки поіменного голосування для кожного особисто. Попросила відмічати по кожному питанню результати голосування,  а саме  проставляти свій голос в графах за основу, в цілому, а у випадку голосування за пропозиції – то і там. Навпроти кожного питання має стояти підпис. Повідомила, що в питанні Різне, до депутатів підійдуть працівники апарату та зберуть результати голосування.

Окрім того, головуючий, звернула  увагу депутатів на визначений в Регламенті Острозької районної ради порядок надання слова для виступу. Час, який надається для доповіді, не може перевищувати 30 хвилин, для співдоповіді – 15 хвилин, для заключного слова – 10 хвилин. Виступаючим в обговоренні надається час тривалістю до 5 хвилин; для повторних виступів в обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для заяв, внесення запитів, резолюцій, виступів у різному – до 3 хвилин; для виступів щодо кандидатур та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій – до 3 хвилин.

Заява про надання слова для виступу на засіданні подається усно або в письмовій формі головуючому після затвердження порядку денного сесії.

На засіданні ніхто не може виступати без дозволу головуючого. Головуючий надає слово депутатам з дотриманням черговості, встановленої для промовців на підставі їх заяв про надання слова. Головуючий за погодженням з депутатами може визначити іншу черговість виступаючих. Запропонувала для тих хто бажає виступити в питанні Різне, повідомити про це секретаріат усно чи письмово зазначивши суть питання.

 

1. СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного десятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання.

ДОПОВІДАЛА: Стрілецька В.В., голова районної ради, ознайомила присутніх із запропонованим порядком денним.

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проект рішення проголосувати за основу.

 

Голосували: за – 28 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, озвучила пропозицію від постійних комісій районної ради, а саме:

-  Включити в порядок денний 10 сесії Острозької районної ради сьомого скликання питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування озвучену пропозицію від постійних комісій районної ради.

 

Голосували: за – 28 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування прийняти рішення в цілому.

 

Голосували: за – 28 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №157 «Про затвердження порядку денного десятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання» (додається).

 

2. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

 

ВИСТУПИВ: Веляник В.В., депутат районної ради, запропонував прийняти рішення без обговорення і пакетом по питаннях порядку денного з 2 по 7 включно.

 

Стрілецька В.В., головуючий, довела до відома депутатів, що надійшла пропозиція від депутата районної ради Дмитрука О.А., при поіменному голосуванні не називати кожного депутата, а голосувати підняттям рук хто «за», «проти», «утримався».

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування пропозицію депутата районної ради Дмитрука О.А..

 

Голосували: за – 28 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Пропозиція підтримана

 

         Стрілецька В.В., головуючий, повідомила, що надійшла пропозиція від депутата районної ради Веляника В.В. прийняти рішення без обговорення і пакетом по питаннях порядку денного з 2 по 7 включно.

 

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Доповідає: Лось В.І., начальник фінансового управління Острозької РДА.

 

3. Про районний бюджет на 2017 рік.

Доповідає: Лось В.І., начальник фінансового управління Острозької РДА.

 

4. Про районну програму надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком до 2018 року.

Доповідає: Іванова Л.Є., заступник голови Острозької РДА.

 

5. Про районну програму «Діти Острожчини» на 2016-2020 роки.

Доповідає: Іванова Л.Є., заступник голови Острозької РДА.

 

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 17.06.2016 №86 «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником (засновником) яких є Острозька районна рада.

Доповідає: Медведь В.В., керуючий справами районної ради.

 

7. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,9234 га, що перебувала у власності Ільчук Валентини Володимирівни, для ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської ради Острозького району, Рівненської області, за межами населеного пункту.

Доповідає: Савчук В.Л., голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

 

Стрілецька В.В., головуючий, поставила на голосування пропозицію депутата районної ради Веляника В.В. прийняти рішення без обговорення і пакетом по питаннях порядку денного з 2 по 7 включно.

 

Голосували: за – 28 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Пропозиція підтримана

 

Стрілецька В.В., головуючий, запропонувала проголосувати за основу та в цілому проекти рішень по питаннях з 2 по 7 включно затвердженого порядку денного десятої сесії.

 

Голосували: за – 28 депутатів

Проти – 0 депутатів

Утримались – 0 депутатів

Рішення прийнято

Результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №158 «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №159 «Про районний бюджет на 2017 рік» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №160 «Про районну програму надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком до 2018 року» (додається).

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №161 «Про районну програму «Діти Острожчини» на 2016-2020 роки» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №162 «Про внесення змін до рішення районної ради від 17.06.2016 №86 «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником (засновником) яких є Острозька районна рада» (додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №163 «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,9234 га, що перебувала у власності Ільчук Валентини Володимирівни, для ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської ради Острозького району, Рівненської області, за межами населеного пункту» (додається).

 

3. СЛУХАЛИ: Різне.

ВИСТУПИВ: Турович Б.М., голова районної державної адміністрації, привітав присутніх з новорічними святами та подякував за роботу і співпрацю. 

 

Стрілецька В.В., головуючий, довела до відома присутніх лист регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області  від 05.12.2016 №31/17-3353 (додається).

 

Стрілецька В.В., головуючий, привітала з новорічними святами, подякувала депутатам за проведену роботу та закрила пленарне засідання.

 

 

 

Головуючий                                                                               В.В. Стрілецька

 

 

 

 

 

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru