Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Очищення влади


Повідомлення Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Бондар О.П

E-mail Печать PDF

Повідомлення

Про початок проведення перевірки відповідно до

Закону України «Про очищення влади»

Законом України «Про очищення влади», постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» (зі змінами) передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3 і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», у разі призначення особи на посаду в органі місцевого самоврядування.

На виконання вищенаведених вимог чинного законодавства Острозька районна рада інформує про те, що 17 січня 2017 року розпочато перевірку щодо спеціаліста І категорії організаційного відділу Бондар Олени  Петрівни.

 

Додатки:  копія заяви Бондар Олени Петрівни.

Декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або  місцевого самоврядування за 2016 рік подана Бондар О.П. та оприлюднена на офіційному веб-сайті НА із запобігання корупції.

Заява стор1

Заява стор2 

Обновлено 17.01.2017 14:30
 

Інформація про результати проведення перевірки щодо Святецького Б.П.

E-mail Печать PDF

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (зі змінами) Острозькою районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Святецького Богдана Петровича, який працює головним спеціалістом з питань доступу до публічної інформації та захисту персональних даних  загального відділу Острозької районної ради.

За результатами перевірки встановлено, що до Святецького Б.П. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

 

Інформація про результати проведення перевірки щодо Разорьонової І.В.

E-mail Печать PDF

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (зі змінами) Острозькою районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Разорьонової Інни Володимирівни, яка працює начальником загального відділу Острозької районної ради.

За результатами перевірки встановлено, що до Разорьонової І.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

 
 

Повідомлення Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Святецького Б.П

E-mail Печать PDF

Повідомлення

Про початок проведення перевірки відповідно до

Закону України «Про очищення влади»

Законом України «Про очищення влади», постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» (зі змінами) передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3 і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади».

На виконання вищенаведених вимог чинного законодавства Острозька районна рада інформує про те, що 10 серпня 2016 року розпочато перевірку щодо: Святецького Богдана Петровича, головного спеціаліста з питань доступу до публічної інформації та захисту персональних даних загального відділу.

 

Додатки:  копії заяви та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Святецького Б.П.

Заява

ДеклараціяСвятецький Б,П1

ДеклараціяСвятецький Б,П2

ДеклараціяСвятецький Б,П3 

ДеклараціяСвятецький Б,П4

ДеклараціяСвятецький Б,П5

ДеклараціяСвятецький Б,П6

ДеклараціяСвятецький Б,П7

ДеклараціяСвятецький Б,П8

ДеклараціяСвятецький Б,П9

ДеклараціяСвятецький Б,П10

ДеклараціяСвятецький Б,П11

 

 


Страница 1 из 3

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru