Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Проекти рішень чергової сесії районної ради 2018


Про трудовий контракт з керівником КП «Міжлікарняна аптека» Гандзілевською С.А.

E-mail Печать PDF

ПРОЕКТ

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

___________                                                                                          №___

 

Про трудовий контракт з керівником КП «Міжлікарняна аптека»

Гандзілевською С.А.

 

Подробнее...
 

Про обмеження на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Острозького району

E-mail Печать PDF

Проект

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

___________2018                                                                                       ______

    

Про обмеження на публічне використання

російськомовного культурного продукту

на території Острозького району

 

Подробнее...
 

Про звіт голови Острозької районної ради Стрілецької В.В. про свою діяльність за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року

E-mail Печать PDF

 

 

                                                                                                                                                    Проект

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

_________2018                                                                                                                          №____

 

Про звіт голови Острозької районної ради Стрілецької В.В.

про свою діяльність за період з листопада 2017 року по

листопад 2018 року

 

Заслухавши та обговоривши звіт голови районної ради про свою діяльність за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року, відповідно до статті 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

вирішила:

1. Звіт голови районної ради Стрілецької В.В. взяти до відома та відмітити, що в звітний період робота голови районної ради здійснювалась в межах Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншого чинного законодавства, рішень районної ради, пропозицій і зауважень постійних комісій, фракції, депутатів і була спрямована на  розвиток місцевого самоврядування (додається).

2. Рекомендувати депутатам районної ради на вимогу ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» в місячний термін відзвітуватися перед виборцями про свою діяльність та проінформувати районну раду про результати обговорення звітів, зауваження і пропозиції, висловлені виборцями на адресу ради та її органів.

 

 

Голова районної ради                                                                          В.В. Стрілецька

 

 

 

Проект рішення підготував:

Головний спеціаліст організаційного

відділу Острозької районної ради                                                                        О.П. Бондар

 

 

 

ЗВІТ

голови Острозької районної ради Стрілецької В.В. про свою діяльність

за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року

 

Шановні депутати!

Шановні запрошені!

Шановні виборці!

Завершився третій рік діяльності Острозької районної ради сьомого скликання, рік нашої з Вами спільної роботи. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови районної ради про свою діяльність, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради, тому дозвольте мені відповідно до вимог п.16. ч.6 ст.55 зазначеного вище Закону відзвітувати про свою діяльність, про роботу Острозької районної ради та її виконавчого апарату за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року.

І голова ради, і районна рада у звітному періоді працювали у межах Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про доступ до публічної інформації» та ін., чітко дотримуючись повноважень та норм, що передбачені діючим законодавством та Регламентом Острозької районної ради, виконували заходи, передбачені в плані роботи районної ради.

У звітному періоді робота районної ради та її посадових осіб була спрямована на виконання повноважень ради як представницького органу місцевого самоврядування. Завдяки співпраці з депутатським корпусом,  Острозькою райдержадміністрацією, сільськими радами, досвіду і мудрості районна рада підтвердила, що здатна знаходити оптимальні шляхи вирішення питань, а за найвищу цінність в своїй роботі ставимо інтереси жителів району. З метою відстоювання інтересів виборців районна рада спрямовувала свою діяльність на пошук дієвих шляхів у вирішенні питань соціально-економічного розвитку району.

Пріоритетами діяльності районної ради у звітному періоді були:

- покращення співпраці між органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади, територіальними громадами району та бізнесом в розвитку району, адже лише в консолідації зусиль можна досягнути успіху, тим більше, що в нас одна мета – поліпшення добробуту людей;

- прийняття низки районних програм, спрямованих на підвищення соціально-економічного та культурного розвитку району;

- організація і контроль за виконанням затверджених районною радою рішень та районних галузевих програм;

- консультативно-дорадча та методична допомога радам у вирішенні актуальних питань життєдіяльності;

- ефективне формування і виконання районного бюджету, фінансування закладів освіти, охорони здоров’я і культури;

- підвищення інвестиційної привабливості району, залучення інвестицій та грантів і, звісно, покращення добробуту жителів нашого району.

Діяльність районної ради будується так, щоб найефективніше реалізувати депутатські повноваження, об’єднати всіх народних обранців у прагненні максимально врахувати пропозиції виборців, послідовно і компетентно, із чітким розумінням прав і обов’язків, розв’язувати нагальні проблеми життя району.

Хочу подякувати депутатам районної ради, які не стояли осторонь людської біди і надавали посильну допомогу жителям нашого району, що опинилися в скрутних життєвих ситуаціях. Завдяки активній позиції депутатського корпусу можна звітувати, що у багатьох проведених заходах району серед учасників є імена і підтримка депутатів районної ради.

 

Шановні колеги!

За звітний період депутатським корпусом затверджено 14 районних програм, зокрема:

-       Програма економічного та соціального розвитку Острозького району на 2018 рік;

-       Програма розвитку фізичної культури та спорту в Острозькому районні на 2018-2020 роки;

-       Програма організації рятування людей на водних об’єктах Острозького району на 2018-2022 роки;

-       Районна програма матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2018-2020 роки;

-       Програма розвитку культури Острожчини на 2018-2020 роки;

-       Районну програму відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2022 року;

-       Районна програма створення та ведення містобудівного кадастру на 2018 - 2022 роки;

-       Програма розвитку малого підприємництва  в Острозькому районі на 2018-2020 роки;

-       Програма інформатизації Острозького району на 2018 – 2020 роки;

-       Програма підтримки сімей, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги на 2018-2022 роки;

-       Програма підтримки  діяльності митців, професійних та аматорських колективів, окремих виконавців Острожчини  на 2018-2020 роки;

-       Програма зайнятості населення Острозького району на 2018- 2022 роки;

-       Програма реконструкції, удосконалення, розвитку та утримання територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Острозького району Рівненської області на 2018 – 2024 роки;

-       Програма приватизації майна спільної власності територіальних громад Острозького району на 2018-2020 роки.

         Також вносились зміни та доповнення до прийнятих раніше програм у всіх сферах соціально-економічного розвитку. Прийняття  різногалузевих програм дає можливість у місцевих бюджетах передбачати кошти на вирішення того чи іншого питання, за цим стоять нові робочі місця, соціальний захист та безпека наших громадян.

 

Шановні колеги!

За звітний період відбулося 10 сесій районної ради, на яких прийнято 136 рішень. Із них - 41 стосується соціально-економічного розвитку району, 12 – бюджетних питань, 33 – врегулювання питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад Острозького району. Затверджено 25 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.   Заслухано звіти 4 керівників комунальних закладів Острозької районної ради.

Аналізуючи весь спектр розглянутих питань, варто відмітити, що районна рада не стояла осторонь у вирішенні найскладніших проблем  сьогодення району. Велика увага приділялась галузі освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення.

Пропозиції щодо порядку денного сесійних засідань щоразу обговорювались на засіданні Президії районної ради, узгоджувались з постійними комісіями.

Більше двох третин  рішень, прийнятих районною радою, ініціювались Острозькою районною державною адміністрацією відповідно до повноважень, делегованих їй районною радою. Це підтверджує істину, що лише спільними зусиллями районної ради та районної державної адміністрації можна зробити  процес прийняття рішень ефективним, а результати дієвими.

У звітному періоді продемонстровано тісну взаємодію виконавчого апарату ради та депутатського корпусу. Ми спільно працювали над підготовкою пленарних засідань та засідань постійних комісій, попередньо на засіданні Президії вивчали стан справ з обговорюваних проблем, напрацьовували проекти рішень.

З метою попереднього вивчення питань активно  працювали постійні комісії, працівники виконавчого апарату районної ради, районної  державної адміністрації,  залучалися до роботи окремі керівники.

За звітний період проведено 11 засідань постійних комісій, з них 10 спільних. Практично підтверджено, що розгляд питань на спільному засіданні постійних комісій викликає в депутатів значно жвавіше обговорення, а їх аналіз має предметніший характер, вносяться пропозиції, приймаються виважені рішення.

Організація роботи Острозької районної ради відбувалася згідно планів роботи, що затверджувались на сесіях районної ради.

Острозька районна рада веде свою роботу відкрито і гласно.

З метою  інформування населення району про роботу районної ради постійно розміщуються матеріали на інформаційному стенді районної ради,  в районній газеті «Життя і Слово» та офіційному веб-сайті районної ради.

За звітний період головою районної ради видано 125 розпоряджень. Всі вони стосуються функціонування ради. За цей же період на адресу районної ради надійшло 570 документи, направлено 401 листів-відповідей.

Голова районної ради, заступник, виконавчий апарат системно працюємо із зверненнями громадян, створюємо умови для реалізації їх прав на письмові та усні  звернення. Здійснюються заходи щодо удосконалення  цієї роботи в межах діючого законодавства. Визначені дні та години прийому громадян керівництвом  ради. Звернення, які надходять до нас, детально вивчаються та розглядаються відповідно до чинного законодавства, надсилаються за необхідності для вирішення відповідним органам, систематично аналізуються.  

За звітний період до Острозької районної ради надійшло 15 пропозицій, заяв та скарг, 263 заяв щодо надання грошової допомоги та 171 громадянин побували на особистому прийомі в голови районної ради. Всього до голови районної ради у звітному періоді звернулось 449 громадян.

Результати аналізу звернень свідчать, що громадяни зверталися передусім із заявами щодо виділення матеріальної допомоги та конкретних життєвих питань. Всього за звітний період громадянам Острожчини виділено грошової допомоги на суму понад 60 400 тис. грн.

  Найбільше звернень громадян надійшло з Оженинської, Кутянківської, Межиріцької, Новомалинської, Хорівської та Вельбівненської сільських рад. Найменше – Бухарівської, Верхівської та Тесівської сільських рад.

Протягом звітного періоду до районної ради надійшло 9 депутатських звернень. Піднімалися питання про рух місцевого пасажирського транспорту, про покращення роботи поштового відділення в с. Межиріч та про ситуацію, що склалась із ставком в с. Новомалин. Направлено 7 звернень до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Рахункової палати щодо компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС; щодо підтримки законопроекту №7403 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році»; щодо внесення змін до «Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження»; щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень; щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення, тощо.

  Протягом звітного періоду головою районної ради приймались розпорядження та затверджувались графіки виїзних прийомів громадян. Всі звернення, отримані на виїзних прийомах, опрацьовані відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

  В Острозькій районній раді відпрацьована система контролю за своєчасним та якісним розглядом звернень громадян. Всі звернення перебувають на контролі до повного їх вирішення.

  Острозькою районною радою і надалі продовжуватиметься робота по забезпеченню всебічного розгляду звернень, посиленню персональної відповідальності керівників за вирішення питань, що порушуються у зверненнях громадян, особливо найменш соціально захищених категорій, об’єктивної, неупередженої і вчасної перевірки фактів, викладених у зверненнях, фактичного поновлення порушених прав та інтересів громадян.

В більшості  випадків громадянами піднімалися питання соціального захисту, житлово-комунального та дорожнього господарств, забезпечення законності, земельного законодавства, охорони здоров’я, виділення матеріальної допомоги та  інше. Це свідчить про те, що нам слід приділяти більше уваги вирішенню даних проблем, а окремим сільським радам району, їх посадовим особам слід більш предметно відноситися до їх вирішення, не змушувати людей їздити і шукати допомоги в районі, області.

Острозька районна рада неухильно дотримується виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», так за звітний період на адресу районної ради надійшло 5 запитів на отримання публічної інформації, на які було надано відповідь у встановлені законодавством терміни. Уся передбачена Законом інформація оприлюднюється на офіційному веб-сайті районної ради.

 

Шановні депутати!

В нашому районі діє 21 сільська рада. Вони не лише представляють на місцях державу і владу, а й виступають безпосередніми носіями інтересів територіальних громад, дбають про повсякденний побут, вирішення найболючіших проблем людей. Сільські голови – це справді центральні фігури на селі, які наділені непростими повноваженнями і високою відповідальністю.

В місцевому самоврядуванні не передбачено владної вертикалі, тому Острозька районна  рада виступає в своєму роді координатором-методистом у спільній діяльності районної та сільських  рад. Виходячи з цього, прагнемо надавати різноманітну допомогу, щоб сільські ради могли якомога повніше і ефективніше використовувати свої повноваження, діяти цілеспрямовано, а головне – компетентно, із чітким розумінням своїх прав і обов’язків.

З метою підвищення ефективності взаємодії Острозької районної ради з сільськими радами щоквартально затверджуються графіки надання інформаційної, методичної та практичної допомоги сільським радам виконавчим апаратом районної ради на базі сільських рад.

 

 

Шановні депутати!

Тепер дозвольте зупинитись на роботі виконавчого апарату районної ради. Як відомо, його основний обов’язок – це забезпечення діяльності ради, її органів та депутатів, взаємодія та зв’язок з територіальними громадами, виконавчою владою. Тісна співпраця з базовими органами місцевого самоврядування  та виконавчою владою сприяє більш ефективній роботі ради, оскільки керівники управлінь та відділів  районної державної адміністрації беруть  активну участь  у засіданнях постійних комісій,  здійснюють підготовку, інформують, вносять пропозиції та  обговорюють питання, які виносяться на розгляд пленарних засідань ради.

Протягом  звітного періоду  працівниками виконавчого апарату постійно надавалась організаційно-методична  допомога депутатам районної ради з питань виконання ними своїх повноважень. Працівники, закріплені за постійними комісіями, здійснюють  збір та аналіз матеріалів з питань,  віднесених  до   повноважень  комісій, готують відповідні висновки та рекомендації, їх розсилку, допомагають в  плануванні роботи комісій, оформленні документації, узагальнюють необхідну інформацію. Працівники виконавчого апарату розробляють проекти нормативно-правових актів районної ради, тобто рішень. Надають допомогу у підготовці проектів рішень управлінням та відділам Острозької районної державної адміністрації.

Важливу роль  в нашій роботі відіграє навчання кадрів. Так, центром підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств та організацій обласної державної  адміністрації проводились навчання з сільськими головами, секретарями, землевпорядниками та бухгалтерами сільських рад.

Хочу подякувати виконавчому  апарату Острозької районної ради за  фахову та злагоджену роботу.

 

Шановні депутати!

Острозька  районна рада є регуляторним органом і діє на підставі Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Згідно з ст. 38 згаданого Закону районна рада заслуховує щорічно звіт голови  про здійснення державної регуляторної політики  виконавчим апаратом  ради. Сьогодні я хочу доповісти, що питання прийняття  регуляторних актів здійснюються у повній відповідності до вимог  зазначеного вище Закону. Порядок прийняття регуляторних актів передбачений  Регламентом районної ради.

Повноваження комісії з питань регуляторної політики покладено на постійну комісію районної ради з економічних питань та комунальної власності. До 15 грудня, як того вимагає Закон, затверджений план підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, а на наступний рік розглядається на сьогоднішній сесії. Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу оприлюднюються в районній газеті «Життя і Слово» та на офіційному веб-сайті районної ради у визначені терміни.

Шановні депутати та запрошені!

У спільній власності територіальних громад Острозького району знаходиться 40 юридичних осіб та 2 заклади без статусу юридичної особи. Серед них два комунальних підприємства, по одній організації, установі, решта  - комунальні заклади  районної ради.  На балансі комунальних установ, організацій, закладів перебуває  241 об’єкт нерухомого майна.

Вам відомо, що враховуючи клопотання райдержадміністрації, рішенням районної ради від 18.02.2011 року №70 повноваження по управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад району делеговані райдержадміністрації. Звіт про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень заслухано на пленарному засіданні районної ради 17 травня 2018 року.

 Однак, існує ряд повноважень, у сфері управління майном спільної власності територіальних громад району, які згідно чинного законодавства  не делегуються і належать до виключної компетенції районної ради. До них належать повноваження щодо ліквідації, відчуження, надання в заставу, передачі в державну чи комунальну власність, передачі в концесію майна спільної власності територіальних громад району, а також визначення Методики розрахунку орендних ставок, затвердження порядку проведення конкурсу з оренди майна, встановлення пропорцій розподілу та порядку використання орендної плати.

Районною радою за звітний період проведений певний обсяг робіт щодо реалізації зазначених вище повноважень.

За звітний період прийнято рішення про припинення шляхом ліквідації чотирьох комунальних закладів освіти. З них ліквідовано три – Точевицьку, Ілляшівську, Бадівську ЗОШ. Затягнувся процес ліквідації Завизівської ЗОШ І ступеня. Реорганізовано шляхом перетворення в початкові школи ще три заклади освіти (Бродівську, Новородчицьку та Слобідську ЗОШ І – ІІ ст.). Враховуючи вимоги нової редакції Закону України «Про освіту», продовжується оптимізація закладів освіти. Районною радою затверджено порядок проведення конкурсу на визначення опорних закладів освіти. Проведено відповідний конкурс, триває процес реорганізації трьох закладів освіти шляхом їх приєднання до опорного закладу. Затверджено положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти. Окремі повноваження районної ради в галузі освіти делеговані відділу освіти Острозької РДА. За звітний період заслухано звіти 4 керівників комунальних закладів освіти району.

Продовжується реформа галузі охорони здоров’я. Враховуючи законодавчі зміни, у звітному періоді реорганізовано шляхом перетворення в некомерційне комунальне підприємство комунальний заклад – «Острозький районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».

В звітному періоді докорінно змінився порядок приватизації комунального майна. Відповідно до нового закону «Про приватизацію державного і комунального майна» виконавчим апаратом районної ради розроблено та подано на затвердження районній раді Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад району. Районною радою за пропозицією органу управління майном затверджено перелік  об’єктів приватизації. Прийнято рішення про делегування повноважень з приватизації державному органу приватизації – регіональному відділенню ФДУ по Рівненській області. Однак, через відмову останнього, об’єкт приватизації не був відчужений, а відповідне рішення районної ради про приватизацію скасоване.

Складним залишається питання забезпечення об’єктів нерухомого майна технічною документацією та реєстрація права власності як на об’єкти нерухомого майна, так і на земельні ділянки, на яких ці об’єкти знаходяться, на що хотілося б звернути увагу як керівників, так і органу управління майном спільної власності територіальних громад району. Неодноразово це питання підіймалось. Однак за звітній період зареєстровано право спільної власності територіальних громад району на 8 об’єктів нерухомого майна Острозького міжшкільного навчально-виробничого комбінату, будівлі шкіл в селах Грем’яче, Межиріч. Зареєстровано право постійного користування 3 земельними ділянками під закладами освіти. Прикрим є той факт, що державну реєстрацію об’єктів нерухомого майна здійснювали державні реєстратори Здолбунівської РДА, управління надання адміністративних послуг Рівненської міської ради, комунального підприємства Кузьмівської сільської ради Сарненського району, а не Острозького району.

 

 

Шановні колеги, запрошені

         На території Острозького району є корисні копалини місцевого значення. До повноважень районної ради належить погодження надання надр у користування з метою геологічного вивчення та видобування корисних копалин місцевого значення. Враховуючи законодавчі зміни в галузі надрокористування,  виконавчим апаратом впродовж звітного періоду розроблено та затверджено на сесії районної ради зміни до порядку погодження надання надр у користування. На протязі звітного року до районної ради надійшли з Державної служби геології та надр України пакети документів щодо погодження надання надр у користування з метою видобування піску Вельбівненського – 2 та Вельбівненського – 3 родовища піску. Рішеннями районної ради погоджено надання надр у користування з метою видобування піску товариству з обмеженою відповідальністю «Західна геологія» (Вельбівненське – 2 родовище) та товариству з обмеженою відповідальністю «Острозький піщаний кар’єр» (Вельбівненське – 3 родовище). У разі отримання зазначеними суб’єктами господарської діяльності спеціальних дозволів на користування надрами та видобування піску, плата за видобування корисної копалини буде надходити до сільських бюджетів, в першу чергу Вельбівненської, а також Мощаницької територіальної громади.

 

 

Шановні депутати, присутні!

Наша з Вами діяльність має сенс лише тоді, коли в центрі уваги, є людина, необхідність поліпшення умов та якості її життя. На це і в подальшому будуть спрямовані наші зусилля.

Щиро вдячна за підтримку усім, хто допомагав розумінням та конструктивними порадами, працею та ідеєю. Дякую усім (без виключення) депутатам. Дякую районній державній адміністрації, зокрема, голові Богдану Туровичу, усім працівникам РДА, виконавчому апарату районної ради, керівникам усіх структурних підрозділів.

Сподіваюся, що і надалі всі ми будемо працювати з віддачею на благо Острозької територіальної громади і бажаю, щоб помисли і справи кожного зміцнили впевненість людей у нашій відданості справі, відповідальності за стан справ у районі, адже від наших спільних зусиль, значною мірою залежить як житимуть люди. Миру нам усім і добра.

 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0788 га (кадастровий номер: 5624287100:05:001:0123), що відводиться в оренду строком на 7 (сім) років СГПП «СІЯНЦІВСЬКЕ» для ведення товарного сільськогос

E-mail Печать PDF

ПРОЕКТ

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

___________2018                                                                                      

    

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0788 га (кадастровий

номер: 5624287100:05:001:0123), що відводиться в оренду строком

на 7 (сім) років СГПП «СІЯНЦІВСЬКЕ» для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва на території  Сіянцівської

сільської ради Острозького району Рівненської області 

 

Подробнее...
 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4349 га (кадастровий номер: 5624287100:05:001:0125), що відводиться в оренду строком на 7 (сім) років СГПП «СІЯНЦІВСЬКЕ» для ведення товарного сільськогос

E-mail Печать PDF

ПРОЕКТ

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

___________2018                                                                                      

    

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4349 га (кадастровий

номер: 5624287100:05:001:0125), що відводиться в оренду строком

на 7 (сім) років СГПП «СІЯНЦІВСЬКЕ» для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва на території  Сіянцівської сільської ради Острозького району Рівненської області 

 

          Розглянувши подану Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4349 га (кадастровий номер: 5624287100:05:001:0125), що відводиться в оренду строком на 7 (сім) років СГПП «СІЯНЦІВСЬКЕ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Сіянцівської сільської ради Острозького району Рівненської області , керуючись статтями 10, 93, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», Законом України «Про оренду землі», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, районна рада

вирішила:

Затвердити Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4349 га (кадастровий номер: 5624287100:05:001:0125), що відводиться в оренду строком на 7 (сім) років СГПП «СІЯНЦІВСЬКЕ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Сіянцівської сільської ради Острозького району Рівненської області.

 

Голова районної ради                                                                        В.В. Стрілецька

 

Проект рішення підготував:

Голова постійної комісії з питань земельних відносин,

екології та використання природних ресурсів                                              В.Л. Савчук

 

 


Страница 7 из 66

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru