Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Проекти рішень чергової сесії районної ради 2018


Про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Острозького району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 251

E-mail Печать PDF

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

_______ 2018 року                                                                                           № ___                                                                                                          

 

 

Про хід виконання Програми економічного

та соціального розвитку Острозького району на 2018 рік,

затвердженої рішенням районної ради

від 22 грудня 2017  року № 251

 

 

Подробнее...
 

Про Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Острозькому районі на період до 2020 року

E-mail Печать PDF

 

Проект 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

________     2018 року                                                                                     № ____

 

 

Про Програму підвищення рівня безпеки

дорожнього руху в Острозькому районі на період до 2020 року

 

З метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху, відповідно до статті 43, статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 № 231-р  «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року», постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 року № 435 «Про затвердження Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року»,  , за рекомендаціями постійних комісій районної ради, районна рада

вирішила:

1. Затвердити програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Острозькому районі на період до 2020 року, схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 листопада 2018 року № 312 (додається).

2. Райдержадміністрації спільно з виконавцями забезпечити організацію та виконання заходів програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Острозькому районі на період до 2020 року.

3. Райдержадміністрації передбачити видатки на реалізацію заходів програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Острозькому районі на період до 2020 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради відповідно до визначених функцій та повноважень.

 

Голова районної ради                                                                  В.В.Стрілецька

 

Проект рішення підготував:

 

Заступник голови райдержадміністрації                                     Л.Є.Іванова

 

Заступник начальника фінансового управління                        Т.А.Сокальська

 

 

Схвалено                                                         Затверджено

Розпорядження голови Острозької              Рішення Острозької районної ради райдержадміністрації                                    __________ № _______        

15 листопада 2018 року № 312                                                   

 

 

Програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху

в Острозькому районі на період до 2020 року

 

І. Визначення проблеми, на розв'язання якої спрямована Програма

 

На сьогодні ступінь розвитку вулично-дорожньої мережі району та її стан не відповідають рівню інтенсивності транспортного розвитку. Украй низьким залишається рівень упровадження новітніх технологій і технічних засобів організації дорожнього руху.

Унаслідок стрімкого росту автомобілізації протягом останнього десятиріччя практично повністю вичерпано ресурсні можливості дорожньої мережі, що спричиняє значне погіршення умов руху, екологічної ситуації, зростання аварійності.

З 01.01.2018 по 01.10.2018 року в Острозькому районі зареєстровано 43 дорожньо-транспортних пригоди: 31 з механічними пошкодженнями, із них 12 з потерпілими, в яких 2 людини загинуло та 14 отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості.

Основними причинами дорожньо-транспортних пригод з потерпілими є перевищення безпечної швидкості руху, перехід у невстановленому місці пішоходами, недотримання дистанції руху, маневрування, виїзд на зустрічну смугу, порушення правил проїзду пішохідних переходів, перехресть, вимог дорожніх знаків.

Протягом 9 місяців 2018 року працівниками Острозького відділу поліції ГУ НПУ в Рівненській області  на території обслуговування Острозького району в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху виявлено та припинено 1804 порушення Правил дорожнього руху, із них 85 порушень з виявленням водіїв, що керують транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

В цілому недостатній рівень безпеки дорожнього руху зумовлений рядом чинників, з яких найбільш значущими є: недосконалість правового регулювання у сфері профілактики порушень Правил дорожнього руху; низький рівень дорожньої дисципліни учасників дорожнього руху; недостатнє та невчасне фінансування проведення поточних та капітальних ремонтів автодоріг району, відсутність облаштованих тротуарів на більшості вулиць сіл, недостатня кількість дорожніх знаків.

Крім того, має місце ряд інших чинників: неефективність наявних важелів впливу на ситуацію, пов’язану з аварійністю; відсутність цілеспрямованого характеру та направленості на єдину мету заходів, що вживаються суб'єктами державного управління; фінансування заходів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в основному за рахунок коштів, які виділяються на здійснення поточної діяльності органів виконавчої влади.

Недостатній рівень впливу держави й суспільства на учасників дорожнього руху з метою формування суспільно значущих стереотипів транспортної культури й підвищення правосвідомості зумовлює байдуже ставлення до можливих наслідків дорожньо-транспортних пригод, відсутність розуміння учасниками дорожнього руху причин виникнення їх, недостатнє залучення населення до діяльності стосовно попередження дорожньо-транспортних пригод.

Аналізуючи наявну ситуацію, а також рівень ризику загибелі людей у результаті дорожньо-транспортних випадків та матеріальних збитків, враховуючи досвід попередніх років, слід констатувати, що ефективне забезпечення безпеки дорожнього руху може бути досягнуто лише в рамках тісної взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на основі програмного підходу, який дозволить забезпечити принцип комплексності та системності в розроблені, фінансуванні та проведенні визначених Програмою заходів.

 

ІІ. Мета Програми

 

Метою Програми є зниження рівня аварійності та тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, створення безпечних та комфортних умов руху транспортних засобів на вулично-дорожній мережі району, поліпшення експлуатаційного стану доріг, вулиць, залізничних переїздів, профілактику та попередження злочинності, пов’язаної з транспортними засобами.

 

ІІІ. Шляхи і способи розв'язання проблеми

 

Розв'язання проблеми здійснюватиметься шляхом:

системного запровадження заходів з підвищення безпеки дорожнього руху;

удосконалення обліку та аналізу виникнення дорожньо-транспортних пригод для розроблення заходів з підвищення безпеки дорожнього руху в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод;

поліпшення профілактичної роботи, спрямованої на запобігання дорожньо-транспортному травматизму, а також підвищення рівня правосвідомості учасників дорожнього руху;

поліпшення експлуатаційних показників автомобільних доріг, вулиць за параметрами безпечності з урахуванням європейських вимог та системи контролю їх експлуатаційного стану за параметрами безпеки руху;

поліпшення медичного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху;

запровадження автоматизованих засобів контролю дорожнього руху, передусім швидкості руху;

підвищення безпеки перевезення пасажирів та вантажів комерційним автомобільним транспортом;

удосконалення системи організації руху транспортних засобів та пішоходів, зокрема шляхом використання новітніх технічних засобів організації дорожнього руху з поліпшеними характеристиками їх сприйняття;

підвищення рівня безпеки пішоходів;

підвищення рівня безпеки пасажирських та вантажних перевезень;

підвищення ефективності системи оповіщення про дорожньо-транспортні пригоди та надання допомоги постраждалим;

підвищення ефективності підготовки учасників дорожнього руху шляхом запровадження новітніх методів навчання;

удосконалення системи контролю за безпечністю транспортних засобів з урахуванням європейських норм.

 

ІV. Завдання і заходи

 

Завдання і заходи з виконання Програми наведені у додатку 2 до Програми.

 

V. Фінансове забезпечення

 

Фінансування заходів Програми планується здійснювати за рахунок коштів районного, обласного, державного бюджету,  власних коштів виконавців та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

 

 

 

 

VI. Очікувані результати виконання Програми

 

Виконання Програми дасть змогу:

-         підвищити рівень безпеки дорожнього руху на автодорогах району;

-         зменшити кількість осіб, що постраждали внаслідок дорожньо-транспортних пригод;

-         створити умови, що сприяють забезпеченню комфортного та безпечного руху транспортних засобів й пішоходів, безпечного перевезення пасажирів, вантажів;

-         стимулювати учасників дорожнього руху до посилення дисципліни та підвищити ефективність їх підготовки;

-         підвищити рівень надання допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах.

 

VIІ. Координація та контроль за ходом виконання Програми

 

Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації заходів і завдань.

Безпосередній контроль за виконанням завдань і заходів Програми здійснює відповідальний виконавець, а за цільовим та ефективним використанням коштів – головні розпорядники коштів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАСПОРТ

програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху

в Острозькому районі на період до 2020 року 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Відділ економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації 

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

Розпорядження голови облдержадміністрації від 19 жовтня 2018 року № 721 «Про Обласну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Рівненській області на період до 2020 року»

3.

Розробник Програми

Відділ економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації

4.

Співрозробники Програми

Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області, філія «Острозький райавтодор», відділ освіти райдержадміністрації

5.

Відповідальні за виконання Програми

Відділ економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації

6.

Учасники Програми

Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області, філія «Острозький райавтодор», відділ освіти райдержадміністрації, Острозька ЦРЛ, КНП «Острозький районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, сектор інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та публічної інформації райдержадміністрації,  виконкоми сільських рад

7.

Термін реалізації Програми

2018 – 2020 роки

8.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми 

Державний, обласний, районний, місцеві бюджети, інші джерела не заборонені законодавством

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього (тис. гривень)

В межах кошторисних призначень

 

 


Додаток 1 до Програми

 

Заходи Програми

 

Заходи

Виконавці

Термін

виконання,

джерела фінансування

Прогнозний обсяг фінансування заходів (тис.грн.)

 

У тому числі за роками

 

2018

2019

2020

1

Систематично аналізувати стан безпеки дорожнього руху у населених пунктах, на автошляхах та залізничних переїздах району. За результатами проведеного аналізу розробляти комплексні заходи щодо удосконалення організації дорожнього руху  та підвищення рівня безпеки руху, з метою запобігання аварійності та загибелі людей

Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області, філія «Острозький райавтодор», відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

2018-2020 роки

В межах кошторисних призначень

 

 

 

2

Забезпечувати здійснення державного контролю за дотриманням нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху шляхом проведення перевірок дотримання підприємствами, організаціями усіх форм власності, фізичними особами – підприємцями вимог транспортного законодавства у цій сфері

Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області

2018-2020 роки

В межах кошторисних призначень

 

 

 

3

Проводити регулярні цільові заходи із виявлення та припинення фактів порушення вимог нормативно-правових актів, що регламентують питання безпеки перевезень пасажирів чи небезпечних вантажів та експлуатації технічно несправних транспортних засобів

Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області

2019-2020 роки

В межах кошторисних призначень

 

 

 

4

Забезпечити створення системи пунктів базування машин швидкої медичної допомоги для надання екстреної (невідкладної) медичної допомоги постраждалим у дорожньо-транспортних пригодах

Острозька ЦРЛ, КНП «Острозький районний центр

первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», виконкоми сільських рад

2019-2020 роки

В межах кошторисних призначень

 

 

 

5

Брати участь у комісійних оглядах залізничних переїздів району у складі відповідної комісії. Вживати заходів щодо приведення залізничних переїздів та прилеглих до них ділянок доріг, вулиць в належний стан відповідно до вимог безпеки дорожнього руху та нормативно-правових документів

Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області, філія «Острозький райавтодор», відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації,

2019-2020 роки

В межах кошторисних призначень

 

 

 

6

Вживати заходів щодо закупівлі стаціонарних або пересувних пунктів габаритно-вагового контролю

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації , відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, виконкоми сільських рад

2019-2020 роки

Державний, районний, місцеві бюджети

В межах коштів передбачених в бюджетах

 

 

 

7

Проводити встановлення та заміну дорожніх знаків, сигнальних стовпчиків, металевих бар’єрних огороджень, ремонту бар’єрних огороджень, нанесення (поновлення) дорожньої розмітки, влаштування майданчиків для зважування, ліквідацію місць концентрації дорожньо-транспортних пригод.

Проведення робіт з освітлення пішохідних переходів, встановлення світлофорних об’єктів, а також забезпечення співфінансування з місцевого бюджету заходів з безпеки дорожнього руху, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів державного бюджету

Філія «Острозький райавтодор»

 

 

 

 

 

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, виконкоми сільських рад

2018-2020 роки

 

Державний, обласний, районний, місцеві бюджети

В межах кошторисних призначень

 

 

 

8

З метою профілактики аварійності та її наслідків, запровадити встановлення на аварійно небезпечних ділянках доріг, поблизу навчальних та лікувальних закладів пристроїв примусового зниження швидкості відповідно до правил, норм та стандартів у сфері безпеки дорожнього руху, освітлення та технічних засобів організації дорожнього руху

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, філія «Острозький райавтодор», Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області, виконкоми сільських рад

2018-2020 роки

 

Державний, обласний, районний, місцеві бюджети

В межах кошторисних призначень

 

 

 

9

Проводити щорічні загальнонаціональні тижні безпеки дорожнього руху

Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області,

відділ освіти райдержадміністрації, Острозька ЦРЛ, філія «Острозький райавтодор», виконкоми сільських рад

2018-2020 роки

В межах кошторисних призначень

 

 

 

10

Організовувати постійне висвітлення у місцевих засобах масової інформації актуальних питань щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, матеріалів стосовно діяльності підрозділів поліції та Укртрансбезпеки

Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області, сектор інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та публічної інформації райдержадміністрації,  районна газета “Життя і Cлово”

2018-2020 роки

 

Власні кошти виконавців

В межах кошторисних призначень

 

 

 

11

Організовувати розповсюдження тематичних інформаційних брошур та листівок, присвячених безпеці дорожнього руху серед учасників дорожнього руху

Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області, виконкоми сільських рад

2019-2020 роки

В межах кошторисних призначень

 

 

 

12

З метою залучення школярів до роботи із попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму організувати і провести районні конкурси серед загонів юних інспекторів руху, районні конкурси серед команд клубу веселих та кмітливих юних інспекторів; забезпечити підготовку та участь команд-переможниць районних конкурсів у обласному конкурсі серед загонів юних інспекторів руху. Організувати та провести конкурси на кращий дитячий малюнок та кращий твір з тематики «Безпека дорожнього руху». Забезпечити проведення днів та тижнів безпеки дорожнього руху з питань профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, до початку навчального року – акції «Увага! діти на дорозі!»

Відділ освіти райдержадміністрації,  Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області, виконкоми сільських рад

2019-2020 роки

 

Власні кошти виконавців

В межах кошторисних призначень

 

 

 

13

Здійснювати заходи щодо вивчення у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах району норм безпечної поведінки на вулицях, дорогах та об’єктах залізниці відповідно до затверджених програм.

Організовувати проведення у школах занять «Шкільні офіцери поліції».

З метою формування у дітей навичок безпечної поведінки на вулицях, дорогах вживати заходів щодо облаштування дитячих містечок та майданчиків з безпеки дорожнього руху

Відділ освіти райдержадміністрації,  Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області, виконкоми сільських рад

2018-2020 роки

 

 

В межах кошторисних призначень

 

 

 

14

Здійснювати виховні та профілактичні заходи,  спрямовані на збереження життя і здоров’я дітей на період канікул. Забезпечувати супровід організованих перевезень дітей до місць масового відпочинку та у зворотньому напрямку

Відділ освіти райдержадміністрації,  Острозький відділ поліції ГУ Національної поліції України в Рівненській області, виконкоми сільських рад

2018-2020 роки

 

 

В межах кошторисних призначень

 

 

 

15

Забезпечення доступності транспортної інфраструктури для мало мобільних груп населення

Філія «Острозький райавтодор», відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, виконкоми сільських рад

2018-2020 роки

 

 

В межах кошторисних призначень

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Про Програму економічного та соціального розвитку Острозького району на 2019 рік

E-mail Печать PDF

 

ПРОЕКТ 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

_______ 2018 року                                                                                  № _____  

 

Про Програму економічного та соціального

розвитку Острозького району на 2019 рік

 

Подробнее...
 

Про затвердження порядку денного двадцять дев’ятої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

Проект

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

___________2018                                                                                        ___

 

Про затвердження порядку денного двадцять дев’ятої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

Про внесення змін до статуту комунального некомерційного підприємства «Острозький районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Острозької районної ради Рівненської області

E-mail Печать PDF

Проект

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

____________ 2018                                                                                   №____

 

Про внесення змін до статуту комунального некомерційного

підприємства «Острозький районний центр первинної медичної

(медико-санітарної) допомоги» Острозької районної ради

Рівненської області

 

Подробнее...
 


Страница 9 из 73

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru