Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Острозька районна рада

Шановні громадяни!

E-mail Печать PDF

 

 

Шановні громадяни!

 

У зв’язку із впровадженням Урядом України карантину щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу та на підставі доручення Координаційного центру з надання правової допомоги №06.1-08/478 від 13.03.2020, особистий прийом громадян в Острозькому бюро правової допомоги не проводиться.
У разі нагальної потреби в отриманні правової консультації безпосередньо в Острозькому бюро правової допомоги просимо звертатися за допомогою телефонного зв’язку із контактним номером: 03654 220 40, а також  скористатися правом отримання консультації, зателефонувавши до call-центру системи БПД за номером 0 800 213 103 або отримати правову інформацію за допомогою довідково-інформаційної платформи правових консультації  WikiLegalAid.
  Строк дії карантинних заходів - до 03.04.2020.

 

 

До уваги присяжних!!!

E-mail Печать PDF

 

До уваги присяжних!!!

Щодо подання електронних декларацій присяжними

 

Острозька районна рада нагадує про необхідність подання присяжними до 1 квітня 2020 року електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік.

Згідно підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб'єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді).

Тому,  присяжні  також зобов’язані подати електронну декларацію на офіційному веб-сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua/).

На офіційному веб-сайті НАЗК є роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", за посиланням https://nazk.gov.ua/uk/departament.

         Для заповнення декларації присяжним необхідно, завчасно отримати електронно-цифровий  підпис.

Звертаємо увагу на те, що порушення вимог фінансового контролю, неподання чи несвоєчасне подання декларацій або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.


 

Обновлено 05.03.2020 09:14
 

Оголошення

E-mail Печать PDF

ОГОЛОШЕННЯ

 

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua/ (у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

 

Управління Держгеокадастру в

Острозькому районі Рівненської області

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

E-mail Печать PDF

ПОВІДОМЛЕННЯ

                Відповідно до ст. 24 Основ законодавства України про охорону здоров’я, п.7 Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1077 (зі змінами), рішення районної ради від 24 жовтня 2019 року №502 «Про звіт головного лікаря КНП «Острозька центральна районна лікарня» Острозької районної ради Рівненської області» Острозька районна рада повідомляє про намір утворити при комунальному некомерційному підприємстві «Острозька центральна районна лікарня» спостережну раду. 

Спостережна рада створюється з метою сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я. Вона розглядає питання щодо дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення закладом охорони здоров’я, фінансово-господарської діяльності закладу, вносить пропозиції керівнику закладу з питань діяльності закладу охорони здоров’я, покращення якості забезпечення населення медичним обслуговуванням, дотримання прав та забезпечення безпеки пецієнтів.

Спостережна рада складається з представників:

-              власника (Острозької районної ради) або уповноваженого нею органу управління – 1 особа;

-              структурного підрозділу з питань захисту населення Острозької райдержадміністрації – 1-2 особи;

-              депутатів Острозької районної ради (за згодою) – 1-2 особи;

-              представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та (або) у сфері запобігання корупції (за згодою) – по одному представнику.

Повідомляємо, що рішенням шостого Апеляційного адміністративного суду визнано протиправним та скасовано п.6 Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я,  затверджений постановою  КМ України від 27 грудня 2017 року №1077 стосовно вимог до члена спостережної ради.

                Пропозиції від депутатів, громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я щодо включення до складу спостережної ради свого представника подаються районній раді в письмовому вигляді протягом 10 робочих днів з дати розміщення зазначеного повідомлення на офіційному веб-сайті районної ради.     

 

Про скликання тридцять восьмої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26.02.2020                                                                                                      №08

 

Про скликання тридцять восьмої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 


Страница 1 из 20

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок

Нажмите на изображение, чтобы его изменить


Источник: http://workwebsite.ru